Terje Tørmoen

Ikon av en person
Mann ( f. 1972 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

12 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1972 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

12 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Auli
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Auli
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
Auli
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Auli
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
373
-38 743
2025
Oslo
0.00 %
67 956 000
6 124 000
2025
Stavanger
0.00 %
0
481 733
2025
Fredrikstad
0.00 %
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
0.00 %
25 749
288 969
2025
Lierstranda
0.00 %
441 953
1 978 353
2025
Bergen
0.00 %
0
0
2025
Lysaker
0.00 %
103 455
-743 663
2025
Oslo
0.00 %
14 120
-1 011
2025
Oslo
0.00 %
8 377 000
8 201 000
2025
Lysaker
0.00 %
839
-42 468
2025
Oslo
0.00 %
6 508
-36 805
2024
Myre
Eierskap
Cavendish Hydrogen Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
373
Resultat:
-38 743
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Equinor Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
67 956 000
Resultat:
6 124 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Europris Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
481 733
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fredrikstad
Gjensidige Forsikring ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Kid Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
25 749
Resultat:
288 969
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lierstranda
Lerøy Seafood Group Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
441 953
Resultat:
1 978 353
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Morrow Bank Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Nel Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
103 455
Resultat:
-743 663
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Saga Pure Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
14 120
Resultat:
-1 011
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Storebrand ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 377 000
Resultat:
8 201 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Thor Medical Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
839
Resultat:
-42 468
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Atle Pettersen Wenger's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Terje Tørmoen's roller
Styremedlem
Styreleder
Mann
1 forbindelser
-
Frank Egil Hønsen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Terje Tørmoen's roller
Styremedlem
Styreleder
Kvinne
1 forbindelser
-
Nina Merete Tørmoen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Terje Tørmoen's roller
Styremedlem
Styreleder
Mann
1 forbindelser
-
Tommy Iversen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Terje Tørmoen's roller
Styremedlem
Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Atle's rolle:
Styremedlem
Terje's rolle:
Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Frank's rolle:
Styremedlem
Terje's rolle:
Styreleder
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Nina's rolle:
Styremedlem
Terje's rolle:
Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Tommy's rolle:
Styremedlem
Terje's rolle:
Styreleder

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
6 520
1 053
2025
Stadlandet
100.00%
494
-9 225
2024
Straumsjøen
100.00%
96 120
-15 505
2024
Myre
100.00%
65 523
-49 156
2024
Myre
100.00%
0
-20
2025
Oslo
72.54%
560
-7 850
2025
Straumsjøen
54.03%
431 435
16 220
2025
Myre
50.00%
0
-12
2025
Oslo
50.00%
0
-6
2025
Longyearbyen
40.00%
80
-3 269
2025
Stamsund
6.34%
0
-20
2025
Stadlandet
2.41%
31 366
-1 165
2025
Myre
0.78%
3 824
-18 297
2025
Oslo
0.24%
6 508
-36 805
2024
Myre
0.17%
20 971
1 772
2025
Trondheim
Stokkeneset Reiarlag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 520
Resultat:
1 053
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Vesterålen Havbruk Bø As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
494
Resultat:
-9 225
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Straumsjøen
Vesterålen Havbruk Produksjonslag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
96 120
Resultat:
-15 505
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Statt As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
65 523
Resultat:
-49 156
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Technology As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Safe Track Food As
Prosent:
72.54
Driftsinntekter:
560
Resultat:
-7 850
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straumsjøen
Primex Norway As
Prosent:
54.03
Driftsinntekter:
431 435
Resultat:
16 220
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Gadus Genetics As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Svalbard Marine Utvikling As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Longyearbyen
Lofotyngel As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
80
Resultat:
-3 269
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stamsund
Stad Molo As
Prosent:
6.34
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Egga Utvikling As
Prosent:
2.41
Driftsinntekter:
31 366
Resultat:
-1 165
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Norwegian Mycelium As
Prosent:
0.78
Driftsinntekter:
3 824
Resultat:
-18 297
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.24
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Fiskerinæringens Innkjøpsselskap As
Prosent:
0.17
Driftsinntekter:
20 971
Resultat:
1 772
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim