Henrik Steensland Børresen

Ikon av en person
Mann ( f. 1987 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1987 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
97
2025
Lysaker
Styreleder
101 883
66 717
2025
Lysaker
Styreleder
16 149
12 299
2025
Lysaker
Styremedlem
2 382
-177
2025
Hundvåg
Styremedlem
4 067
3 133
2025
Stavanger
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
97
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
101 883
Resultat:
66 717
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
16 149
Resultat:
12 299
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
2 382
Resultat:
-177
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hundvåg
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
4 067
Resultat:
3 133
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.06 %
64 681
3 295
2025
Bekkestua
100.00 %
0
97
2025
Lysaker
Eierskap
Haga Golf AS
Prosent:
0.06 %
Driftsinntekter:
64 681
Resultat:
3 295
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkestua
Maupiti Holding As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
97
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
+
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
16 149
12 299
2025
Lysaker
1.12%
101 883
66 717
2025
Lysaker
0.06%
64 681
3 295
2025
Bekkestua
Nighthawk Management As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
16 149
Resultat:
12 299
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Nighthawk Capital As
Prosent:
1.12
Driftsinntekter:
101 883
Resultat:
66 717
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Haga Golf AS
Prosent:
0.06
Driftsinntekter:
64 681
Resultat:
3 295
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkestua