Bjørn Sverre Aspheim

Ikon av en person
Mann ( f. 1970 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1970 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
Skien
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Skien
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.03 %
0
-40 899
2025
Skien
Eierskap
Enrx Group As
Prosent:
0.03 %
Resultat:
-40 899
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Andre Myhre's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Bjørn Sverre Aspheim's roller
Styremedlem
Styremedlem
Mann
1 forbindelser
-
Jarle Myhre's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Bjørn Sverre Aspheim's roller
Styremedlem
Styremedlem
Mann
1 forbindelser
-
Runar Oterkiil's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Bjørn Sverre Aspheim's roller
Styremedlem
Styremedlem
Svein Tore Jønnevald Dale's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Bjørn Sverre Aspheim's roller
Daglig leder, Styreleder
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Andre's rolle:
Styremedlem
Bjørn's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Jarle's rolle:
Styremedlem
Bjørn's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Runar's rolle:
Styremedlem
Bjørn's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Svein's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Bjørn's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
611 602
19 584
2025
Skien
100.00%
8 940
-26 078
2025
Skien
100.00%
0
-12 236
2025
Skien
0.07%
0
-40 899
2025
Skien
Enrx As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
611 602
Resultat:
19 584
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Enrx Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
8 940
Resultat:
-26 078
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Induction Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-12 236
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Enrx Group As
Prosent:
0.07
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-40 899
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien