Christoffer Galiza Jenssen

Ikon av en person
Mann ( f. 1987 )
Ikon av en person

10 roller

Ikon av en person

5 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1987 )
Ikon av en person

10 roller

Ikon av en person

5 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
513
11
2025
Oslo
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
513
Resultat:
11
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
-3
2025
Oslo
Styremedlem
0
-9
2025
Oslo
Styremedlem
0
0
2025
Stabekk
Styremedlem
0
-20
2025
Stabekk
Styreleder
513
11
2025
Oslo
Styremedlem
0
-5
2025
Stabekk
Styreleder
11 260
10 631
2025
Oslo
Styremedlem
17 360
11 134
2025
Oslo
Styreleder
0
33
2025
Oslo
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-3
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-9
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styremedlem
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stabekk
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stabekk
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
513
Resultat:
11
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-5
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stabekk
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
11 260
Resultat:
10 631
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
7
Driftsinntekter:
17 360
Resultat:
11 134
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Resultat:
33
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
-3
2025
Oslo
97.00 %
11 260
10 631
2025
Oslo
1.00 %
11 260
10 631
2025
Oslo
0.00 %
8 377 000
8 201 000
2025
Lysaker
50.00 %
0
33
2025
Oslo
Eierskap
Adoracion As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-3
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rosa Holding As
Prosent:
97.00 %
Driftsinntekter:
11 260
Resultat:
10 631
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rosa Holding As
Prosent:
1.00 %
Driftsinntekter:
11 260
Resultat:
10 631
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Storebrand ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 377 000
Resultat:
8 201 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Uni Capital As
Prosent:
50.00 %
Resultat:
33
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
0
2025
Oslo
100.00%
513
11
2025
Oslo
100.00%
Oslo
66.67%
0
-289
2025
Oslo
60.00%
0
-3
2025
Stabekk
50.00%
0
-9
2025
Oslo
50.00%
Oslo
36.56%
2 887
-859
2025
Oslo
34.48%
0
-20
2025
Stabekk
24.46%
1 181
-2 133
2025
Oslo
23.20%
0
0
2025
Stabekk
18.83%
0
-5
2025
Stabekk
15.28%
56
-730
2025
Oslo
7.42%
22 363
-7 866
2025
Mandal
4.35%
1 699
974
2025
Lillesand
1.87%
0
0
2025
Oslo
1.16%
0
-21 258
2025
Trondheim
1.05%
0
-7 380
2025
Oslo
0.83%
200
-554
2025
Oslo
0.19%
0
11 000
2025
Oslo
0.08%
232 829
39 002
2025
Skien
0.07%
426 793
-144 284
2025
Trondheim
0.02%
83 000
-687 000
2025
Sandefjord
0.02%
432 711
139 483
2025
Oslo
0.00%
0
-55 152
2025
Laksevåg
Bidco Spirit As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Jerikoveien Xxvi As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
513
Resultat:
11
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Pc Lp I As
Prosent:
100.00
Poststed:
Oslo
Play India I As
Prosent:
66.67
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-289
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Himmelfall As
Prosent:
60.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-3
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stabekk
Gemina Navis Partners As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-9
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tepa Ventures 1 As
Prosent:
50.00
Poststed:
Oslo
Ask Business Management As
Prosent:
36.56
Driftsinntekter:
2 887
Resultat:
-859
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Himmelfall Ii As
Prosent:
34.48
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stabekk
Arx Compliance As
Prosent:
24.46
Driftsinntekter:
1 181
Resultat:
-2 133
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Gevir Ii As
Prosent:
23.20
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stabekk
Pvs Iii Invest As
Prosent:
18.83
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-5
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stabekk
Play Capital As
Prosent:
15.28
Driftsinntekter:
56
Resultat:
-730
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Fronted As
Prosent:
7.42
Driftsinntekter:
22 363
Resultat:
-7 866
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mandal
Modus Surf Nordic I As
Prosent:
4.35
Driftsinntekter:
1 699
Resultat:
974
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillesand
Holdco Spirit As
Prosent:
1.87
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Proventure Seed Iii As
Prosent:
1.16
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-21 258
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Skyfall Ventures Fund Ii As
Prosent:
1.05
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-7 380
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Founders & Funds As
Prosent:
0.83
Driftsinntekter:
200
Resultat:
-554
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Goodtech ASA
Prosent:
0.19
Driftsinntekter:
0
Resultat:
11 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Firi As
Prosent:
0.08
Driftsinntekter:
232 829
Resultat:
39 002
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Xplora Technologies As
Prosent:
0.07
Driftsinntekter:
426 793
Resultat:
-144 284
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Komplett Asa
Prosent:
0.02
Driftsinntekter:
83 000
Resultat:
-687 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Zalaris Asa
Prosent:
0.02
Driftsinntekter:
432 711
Resultat:
139 483
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Shearwater Geoservices Holding As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-55 152
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Laksevåg