Eivind Holmsen Sundrehagen

Ikon av en person
Mann ( f. 1976 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1976 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
1 026
-1 697
2024
Moss
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
1 026
Resultat:
-1 697
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Moss
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
1 340
1 306
2024
Moss
Styremedlem
953
17
2025
Rygge
Styreleder
1 026
-1 697
2024
Moss
Styreleder
3 191
-2 343
2025
Oslo
Styreleder
Moss
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
1 340
Resultat:
1 306
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Moss
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
953
Resultat:
17
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rygge
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
1 026
Resultat:
-1 697
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Moss
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
3 191
Resultat:
-2 343
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Moss
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
50.00 %
1 340
1 306
2024
Moss
0.03 %
3 951
-1 610
2025
Dilling
100.00 %
1 026
-1 697
2024
Moss
Eierskap
Agronomic As
Prosent:
50.00 %
Driftsinntekter:
1 340
Resultat:
1 306
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Moss
Ekeby Gårdsbryggeri As
Prosent:
0.03 %
Driftsinntekter:
3 951
Resultat:
-1 610
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dilling
Salix AS
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
1 026
Resultat:
-1 697
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Moss

Forbindelser

Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
8 609
-979
2025
Dilling
100.00%
148 297
44 808
2025
Moss
100.00%
0
5 933
2025
Oslo
100.00%
581 952
-623 637
2025
Notodden
33.33%
953
17
2025
Rygge
20.00%
2 266
-24
2025
Vestby
0.72%
2 245
-10 523
2025
Moss
0.02%
103 455
-743 663
2025
Oslo
Ekeby Nobel As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
8 609
Resultat:
-979
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dilling
Gentian AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
148 297
Resultat:
44 808
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Moss
Nel Fuel As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
5 933
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nel Hydrogen Electrolyser As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
581 952
Resultat:
-623 637
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Notodden
Sertifiseringssenteret As
Prosent:
50.00
Poststed:
Moss
Gjesterom As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
953
Resultat:
17
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rygge
Dra Te Moss As
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
2 266
Resultat:
-24
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vestby
Gentian Diagnostics Asa
Prosent:
0.72
Driftsinntekter:
2 245
Resultat:
-10 523
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Moss
Nel Asa
Prosent:
0.02
Driftsinntekter:
103 455
Resultat:
-743 663
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo