Paul Magnus Markussen Kolstad

Ikon av en person
Mann ( f. 1978 )
Ikon av en person

8 roller

Ikon av en person

5 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1978 )
Ikon av en person

8 roller

Ikon av en person

5 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
50
13
2025
Steinkjer
Daglig leder
27 651
304
2025
Steinkjer
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
50
Resultat:
13
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
31
Driftsinntekter:
27 651
Resultat:
304
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
50
13
2025
Steinkjer
Styremedlem
117
-213
2025
Steinkjer
Styremedlem
836
2
2025
Steinkjer
Styremedlem
Steinkjer
Styreleder
27 651
304
2025
Steinkjer
Styreleder
1 609
60
2025
Steinkjer
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
50
Resultat:
13
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
117
Resultat:
-213
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
836
Resultat:
2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Steinkjer
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
31
Driftsinntekter:
27 651
Resultat:
304
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
1 609
Resultat:
60
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
0
418 688
2025
Oslo
100.00 %
50
13
2025
Steinkjer
0.00 %
19 699
307 373
2025
Oslo
0.00 %
20 484
-118 838
2025
Tønsberg
0.00 %
0
631 000
2025
Lysaker
Eierskap
Höegh Autoliners Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
418 688
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Kolstad Investments As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
50
Resultat:
13
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Mpc Container Ships Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
19 699
Resultat:
307 373
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Polight Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
20 484
Resultat:
-118 838
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tønsberg
Wallenius Wilhelmsen Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
631 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
4 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
52.00%
1 609
60
2025
Steinkjer
50.00%
117
-213
2025
Steinkjer
50.00%
836
2
2025
Steinkjer
50.00%
27 651
304
2025
Steinkjer
25.00%
0
0
2023
Steinkjer
Trønderservice Kulde & Varmeteknikk As
Prosent:
52.00
Driftsinntekter:
1 609
Resultat:
60
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Ogndalsvegen 143 As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
117
Resultat:
-213
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Ogndalsvegen 16 As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
836
Resultat:
2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Trønderservice As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
27 651
Resultat:
304
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Icepack Norway As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2023
Poststed:
Steinkjer