Annette Cicilie Stangeland

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1966 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1966 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Rådal
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Rådal
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
0
2025
Rådal
Styreleder
438
2 350
2025
Rådal
Styreleder
4 090
1 146
2025
Rådal
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rådal
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
438
Resultat:
2 350
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rådal
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
4 090
Resultat:
1 146
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rådal
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
194 000
346 000
2025
Oslo
50.00 %
0
0
2025
Rådal
0.00 %
8 377 000
8 201 000
2025
Lysaker
Eierskap
Entra Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
194 000
Resultat:
346 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Paan As
Prosent:
50.00 %
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rådal
Storebrand ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 377 000
Resultat:
8 201 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker

Forbindelser

Mann
4 forbindelser
-
Paul Kåre Sæle's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Annette Cicilie Stangeland's roller
Daglig leder
Innehaver
Daglig leder, Styremedlem
0
0
2025
Styreleder
Daglig leder, Styremedlem
438
2 350
2025
Styreleder
Daglig leder, Styremedlem
4 090
1 146
2025
Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Paul's rolle:
Daglig leder
Annette's rolle:
Innehaver
Paul's rolle:
Daglig leder, Styremedlem
Annette's rolle:
Styreleder
Paul's rolle:
Daglig leder, Styremedlem
Annette's rolle:
Styreleder
Paul's rolle:
Daglig leder, Styremedlem
Annette's rolle:
Styreleder

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
438
2 350
2025
Rådal
100.00%
4 090
1 146
2025
Rådal
Paan Invest As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
438
Resultat:
2 350
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rådal
Paan Tannlegetjenester As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 090
Resultat:
1 146
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rådal