Erik Nubberud

Ikon av en person
Mann ( f. 1993 )
Ikon av en person

9 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1993 )
Ikon av en person

9 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Prestfoss
Daglig leder
0
2 493
2025
Prestfoss
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Prestfoss
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
2 493
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Prestfoss
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
-2
2025
Prestfoss
Styreleder
83 701
12 635
2025
Prestfoss
Styremedlem
1 158
-218
2025
Prestfoss
Styreleder
0
2 493
2025
Prestfoss
Styreleder
12 123
828
2025
Vikersund
Styreleder
0
189
2025
Vikersund
Varamedlem
2 792
-33
2025
Prestfoss
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Prestfoss
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
31
Driftsinntekter:
83 701
Resultat:
12 635
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Prestfoss
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
1 158
Resultat:
-218
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Prestfoss
Tittel:
Styreleder
Resultat:
2 493
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Prestfoss
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
12 123
Resultat:
828
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vikersund
Tittel:
Styreleder
Resultat:
189
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vikersund
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
2 792
Resultat:
-33
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Prestfoss
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.01 %
0
-69 406
2025
Dverberg
0.09 %
7 619
-11 917
2025
Stord
100.00 %
0
2 493
2025
Prestfoss
Eierskap
Andfjord Salmon Group As
Prosent:
0.01 %
Resultat:
-69 406
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dverberg
Greenstat As
Prosent:
0.09 %
Driftsinntekter:
7 619
Resultat:
-11 917
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Nubberud Holding As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
2 493
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Prestfoss

Forbindelser

Mann
2 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
12 123
828
2025
Vikersund
100.00%
0
-1 593
2025
Stord
100.00%
1 029
-94 415
2025
Dverberg
100.00%
0
-192
2025
Dverberg
100.00%
15
-1 100
2025
Stord
100.00%
0
-149
2025
Stord
100.00%
133
263
2025
Stord
100.00%
1 932
-8 336
2025
Stord
100.00%
50 993
-2 567
2025
Stord
100.00%
0
-679
2025
Stord
100.00%
0
146
2025
Stord
80.00%
0
-4
2025
Arendal
76.67%
0
-2
2025
Prestfoss
73.00%
83 701
12 635
2025
Prestfoss
56.04%
0
-33
2025
Arendal
50.00%
3 174
-48
2025
Porsgrunn
42.86%
358
-1 565
2025
Lillestrøm
33.33%
0
189
2025
Vikersund
30.00%
1 158
-218
2025
Prestfoss
25.01%
0
-14
2025
Steinkjer
16.13%
0
-108
2025
Oslo
12.78%
0
-2 166
2025
Steinkjer
10.54%
0
-11
2025
Isdalstø
10.10%
0
-2 290
2025
Glomfjord
0.84%
7 619
-11 917
2025
Stord
0.48%
52
-873
2025
Oslo
0.20%
31 218
-68 823
2024
Florø
0.07%
808
-4 068
2024
Tolvsrød
0.00%
0
-69 406
2025
Dverberg
Ælvebruket As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
12 123
Resultat:
828
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vikersund
Agder Hydrogen Hub As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 593
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Andfjord Salmon As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 029
Resultat:
-94 415
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dverberg
Andfjord Salmon Midco As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-192
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dverberg
Glomfjord Hydrogen As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
15
Resultat:
-1 100
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Asia As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-149
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Hydrogen As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
133
Resultat:
263
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Solar As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 932
Resultat:
-8 336
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Solar Solutions As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
50 993
Resultat:
-2 567
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Venture As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-679
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Wind As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
146
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Glamsland Solar As
Prosent:
80.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-4
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Arendal
Enf Ansattholding As
Prosent:
76.67
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Prestfoss
Erik Nubberud Fjellsprenging As
Prosent:
73.00
Driftsinntekter:
83 701
Resultat:
12 635
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Prestfoss
Elgane Vind As
Prosent:
56.04
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-33
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Arendal
Engene Solar As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
3 174
Resultat:
-48
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn
Viken Hydrogen As
Prosent:
42.86
Driftsinntekter:
358
Resultat:
-1 565
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillestrøm
Ælvebruket Holding As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
0
Resultat:
189
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vikersund
Grøterud Bulldozerlag As
Prosent:
30.00
Driftsinntekter:
1 158
Resultat:
-218
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Prestfoss
Rørvik Hydrogen Hub As
Prosent:
25.01
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-14
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Ev Kiosk As
Prosent:
16.13
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-108
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Meraker Hydrogen As
Prosent:
12.78
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2 166
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Htwo-Fuel As
Prosent:
10.54
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-11
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Isdalstø
Neptun Glomfjord Green Ammonia As
Prosent:
10.10
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2 290
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Glomfjord
Greenstat As
Prosent:
0.84
Driftsinntekter:
7 619
Resultat:
-11 917
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Tidetec AS
Prosent:
0.48
Driftsinntekter:
52
Resultat:
-873
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Evoy As
Prosent:
0.20
Driftsinntekter:
31 218
Resultat:
-68 823
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Florø
Hyrex As
Prosent:
0.07
Driftsinntekter:
808
Resultat:
-4 068
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tolvsrød
Andfjord Salmon Group As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-69 406
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dverberg