Arne Fjalestad

Ikon av en person
Mann ( f. 1956 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

8 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1956 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

8 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
Oslo
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Oslo
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.20 %
462
1 476
2025
Stavanger
15.00 %
1 671
95
2025
Bjerkreim
0.06 %
64 681
3 295
2025
Bekkestua
0.28 %
3 498
-5 260
2025
Oslo
0.00 %
0
1 439
2025
Oslo
0.11 %
0
10 999
2025
Oslo
3.00 %
0
1 158
2025
Sandvika
0.50 %
21 378
-14 434
2025
Oslo
Eierskap
Forus Areal Holding As
Prosent:
0.20 %
Driftsinntekter:
462
Resultat:
1 476
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Golfballshoppen As
Prosent:
15.00 %
Driftsinntekter:
1 671
Resultat:
95
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bjerkreim
Haga Golf AS
Prosent:
0.06 %
Driftsinntekter:
64 681
Resultat:
3 295
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkestua
Kameo As
Prosent:
0.28 %
Driftsinntekter:
3 498
Resultat:
-5 260
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Logcap Holding Ii As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
1 439
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Logcap Invest As
Prosent:
0.11 %
Resultat:
10 999
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Torshov Handelseiendom As
Prosent:
3.00 %
Resultat:
1 158
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandvika
Viftefabrikken As
Prosent:
0.50 %
Driftsinntekter:
21 378
Resultat:
-14 434
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Morten Bjønness's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Arne Fjalestad's roller
Styremedlem
Styreleder
Mann
1 forbindelser
-
Tor Henriksen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Arne Fjalestad's roller
Styremedlem
Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Morten's rolle:
Styremedlem
Arne's rolle:
Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Tor's rolle:
Styremedlem
Arne's rolle:
Styreleder

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
4 754
3 382
2025
Oslo
100.00%
3 071
2 226
2025
Stavanger
100.00%
4 305
2 596
2025
Stavanger
100.00%
3 090
1 543
2025
Stavanger
100.00%
18 412
591
2025
Stavanger
100.00%
0
-14 192
2025
Stavanger
100.00%
0
392
2025
Stavanger
100.00%
0
22 297
2025
Stavanger
100.00%
7 316
4 947
2025
Stavanger
100.00%
1 790
-10
2025
Stavanger
100.00%
2 524
2 209
2025
Stavanger
100.00%
23 057
20 041
2025
Stavanger
100.00%
336
-77
2025
Stavanger
100.00%
9 570
7 170
2025
Oslo
100.00%
3 775
2 149
2025
Stavanger
100.00%
19 228
5 830
2025
Oslo
100.00%
14 844
10 559
2025
Oslo
100.00%
4 607
3 508
2025
Oslo
100.00%
0
0
2025
Varhaug
100.00%
0
-2 072
2025
Stavanger
100.00%
15 243
9 726
2025
Stavanger
100.00%
0
-59
2025
Stavanger
100.00%
720
-2 225
2025
Oslo
100.00%
10 156
4 759
2025
Oslo
100.00%
4 033
-59
2025
Oslo
100.00%
21 476
4 660
2025
Stavanger
100.00%
0
0
2025
Stavanger
100.00%
0
0
2025
Varhaug
100.00%
12 738
9 078
2025
Stavanger
100.00%
12 052
7 028
2025
Stavanger
100.00%
8 854
6 636
2025
Stavanger
100.00%
20 090
16 565
2025
Stavanger
100.00%
23 856
7 265
2025
Oslo
100.00%
0
22 954
2025
Oslo
100.00%
0
33 129
2025
Oslo
100.00%
0
21 552
2025
Oslo
100.00%
2 375
1 333
2025
Stavanger
100.00%
2 146
1 464
2025
Stavanger
100.00%
4 994
3 475
2025
Stavanger
100.00%
3 208
-934
2025
Oslo
100.00%
4 132
2 882
2025
Stavanger
100.00%
0
-109
2025
Stavanger
100.00%
138
141
2025
Sandvika
100.00%
5 737
2 532
2025
Oslo
100.00%
4 816
2 133
2025
Oslo
100.00%
13 001
7 002
2025
Oslo
100.00%
10 753
5 380
2025
Oslo
100.00%
7 082
6 020
2025
Oslo
100.00%
416
-6 300
2025
Oslo
100.00%
2 783
2 068
2025
Oslo
100.00%
5 992
3 568
2025
Oslo
100.00%
5 188
4 106
2025
Sandvika
99.56%
0
1 439
2025
Oslo
0.06%
64 681
3 295
2025
Bekkestua
Billingstadsletta 97 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 754
Resultat:
3 382
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Fabrikkveien 28 AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 071
Resultat:
2 226
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Fabrikkveien 29 AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 305
Resultat:
2 596
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Finnestadsvingen 36 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 090
Resultat:
1 543
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Forus Areal As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
18 412
Resultat:
591
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Forus Areal Holding 1 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-14 192
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Forus Areal Holding 2 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
392
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Forus Areal Holding 3 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
22 297
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Gamle Forusveien 12C As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
7 316
Resultat:
4 947
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Gamle Forusveien 51 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 790
Resultat:
-10
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Gamle Forusveien 51B As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 524
Resultat:
2 209
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Gamle Forusveien 53 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
23 057
Resultat:
20 041
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Gamle Forusveien 53B As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
336
Resultat:
-77
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Gamleveien 1 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
9 570
Resultat:
7 170
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Godesetdalen 24 AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 775
Resultat:
2 149
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Grini Næringspark As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
19 228
Resultat:
5 830
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Haraldrudveien 11 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
14 844
Resultat:
10 559
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Haraldrudveien 22 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 607
Resultat:
3 508
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Kanalvegen 1E S1 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Varhaug
Kanalveien 1 AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2 072
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Kannikgaten 17 AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
15 243
Resultat:
9 726
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Kannikgaten 17 Seksjon 12 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-59
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Kobbervikdalen 69 AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
720
Resultat:
-2 225
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Kobbervikdalen 75 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
10 156
Resultat:
4 759
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Kobbervikdalen Eiendom 67 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 033
Resultat:
-59
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Koppholen 20 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
21 476
Resultat:
4 660
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Kv1 Tomt 1 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Kv1 Tomt 3 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Varhaug
Lagerveien 20 AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
12 738
Resultat:
9 078
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Lagerveien 24 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
12 052
Resultat:
7 028
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Lagerveien 25 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
8 854
Resultat:
6 636
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Lagerveien 30 AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
20 090
Resultat:
16 565
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Logcap Baker Østbys Vei As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
23 856
Resultat:
7 265
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Logcap Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
22 954
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Logcap Oslo As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
33 129
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Logcap Steel As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
21 552
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Luramyrveien 51 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 375
Resultat:
1 333
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Luramyrveien 53 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 146
Resultat:
1 464
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Maskinveien 30 AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 994
Resultat:
3 475
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Morteveien 6 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 208
Resultat:
-934
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nedre Strandgate 23-25 AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 132
Resultat:
2 882
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Prosjekt C2 AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-109
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Sand 35 Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
138
Resultat:
141
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandvika
Stålfjæra 15 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
5 737
Resultat:
2 532
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Stålfjæra 16 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 816
Resultat:
2 133
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Stålfjæra 26 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
13 001
Resultat:
7 002
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Stålfjæra 27 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
10 753
Resultat:
5 380
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Stålfjæra 28 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
7 082
Resultat:
6 020
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Stålfjæra 5 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
416
Resultat:
-6 300
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Stålfjæra 7 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 783
Resultat:
2 068
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Stanseveien 28 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
5 992
Resultat:
3 568
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vogtsgate 66 Næring As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
5 188
Resultat:
4 106
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandvika
Logcap Holding Ii As
Prosent:
99.56
Driftsinntekter:
0
Resultat:
1 439
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Haga Golf AS
Prosent:
0.06
Driftsinntekter:
64 681
Resultat:
3 295
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkestua