Pål Alfred Buer Abrahamsen

Ikon av en person
Mann ( f. 1971 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1971 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
0
9 139
2025
Lillehammer
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
9 139
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillehammer
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
11.11 %
0
9 139
2025
Lillehammer
0.00 %
67 956 000
6 124 000
2025
Stavanger
0.00 %
2 814
135 390
2025
Oslo
0.00 %
3 546 000
603 000
2025
Asker
Eierskap
Arci AS
Prosent:
11.11 %
Resultat:
9 139
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillehammer
Equinor Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
67 956 000
Resultat:
6 124 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Prosafe Se
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
2 814
Resultat:
135 390
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tomra Systems ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
3 546 000
Resultat:
603 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Asker

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Hans Carl Bjerke Buer's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Pål Alfred Buer Abrahamsen's roller
Daglig leder, Styreleder
0
9 139
2025
Styremedlem
Mann
1 forbindelser
-
Marius Sunde Buer's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Pål Alfred Buer Abrahamsen's roller
Styremedlem
0
9 139
2025
Styremedlem
Mann
1 forbindelser
-
Sverre Buer's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Pål Alfred Buer Abrahamsen's roller
Styremedlem
0
9 139
2025
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Hans's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Pål's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Marius's rolle:
Styremedlem
Pål's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Sverre's rolle:
Styremedlem
Pål's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
110 512
-1 770
2025
Lysaker
100.00%
10 749
10 730
2025
Lysaker
Prosafe AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
110 512
Resultat:
-1 770
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Prosafe Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
10 749
Resultat:
10 730
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker