Rasmus Tømmerås Vik

Ikon av en person
Mann ( f. 1993 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

11 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1993 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

11 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
-20 053
2025
Bekkestua
Innehaver
Sandvika
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-20 053
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkestua
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Sandvika
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
0
-20 053
2025
Bekkestua
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-20 053
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkestua
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
376 207
175 087
2025
Arendal
0.00 %
99 000
939 000
2025
Oslo
5.00 %
0
97
2025
Bekkestua
0.00 %
8 461 000
2 602 000
2025
Oslo
0.00 %
0
-139 426
2025
Oslo
0.00 %
19 699
307 373
2025
Oslo
0.00 %
154 000
6 083 000
2025
Oslo
0.00 %
0
-227 959
2024
Lysaker
10.00 %
0
-20 053
2025
Bekkestua
0.00 %
8 377 000
8 201 000
2025
Lysaker
0.00 %
8 096 000
4 307 000
2025
Stavanger
Eierskap
Arendals Fossekompani ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
376 207
Resultat:
175 087
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Arendal
Atea ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
99 000
Resultat:
939 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Cloud Investments As
Prosent:
5.00 %
Resultat:
97
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkestua
Elkem Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 461 000
Resultat:
2 602 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Link Mobility Group Holding Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-139 426
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Mpc Container Ships Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
19 699
Resultat:
307 373
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norsk Hydro ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
154 000
Resultat:
6 083 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rma Development As
Prosent:
10.00 %
Resultat:
-20 053
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkestua
Storebrand ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 377 000
Resultat:
8 201 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Vår Energi Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 096 000
Resultat:
4 307 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Bjørn Vik's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Rasmus Tømmerås Vik's roller
Varamedlem
0
-20 053
2025
Daglig leder, Styremedlem
Kvinne
1 forbindelser
-
Karin Tømmerås Vik's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Rasmus Tømmerås Vik's roller
Styreleder
0
-20 053
2025
Daglig leder, Styremedlem
Kvinne
1 forbindelser
-
Martine Tømmerås Vik's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Rasmus Tømmerås Vik's roller
Styremedlem
0
-20 053
2025
Daglig leder, Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Bjørn's rolle:
Varamedlem
Rasmus's rolle:
Daglig leder, Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Karin's rolle:
Styreleder
Rasmus's rolle:
Daglig leder, Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Martine's rolle:
Styremedlem
Rasmus's rolle:
Daglig leder, Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
95.00%
407
188
2025
Bekkestua
7.69%
0
-20 053
2025
Bekkestua
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Endalaus As
Prosent:
95.00
Driftsinntekter:
407
Resultat:
188
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkestua
Rma Development As
Prosent:
7.69
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20 053
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkestua
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker