Anne Mai Vambheim Vågenes

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1960 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1960 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
7 898
1 093
2025
Bergen
Styremedlem
0
187
2025
Indre Arna
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
13
Driftsinntekter:
7 898
Resultat:
1 093
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
187
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Indre Arna
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
33.00 %
0
187
2025
Indre Arna
Eierskap
Svevam As
Prosent:
33.00 %
Resultat:
187
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Indre Arna

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
-
Kjersti Vambheim's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Anne Mai Vambheim Vågenes's roller
Styremedlem
0
187
2025
Styremedlem
Kvinne
1 forbindelser
-
Silje Carlsen Vågenes's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Anne Mai Vambheim Vågenes's roller
Daglig leder, Styremedlem
7 898
1 093
2025
Styremedlem
Steffen Vambheim Vågenes's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Anne Mai Vambheim Vågenes's roller
Styreleder
7 898
1 093
2025
Styremedlem
Mann
1 forbindelser
-
Sverre Vambheim's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Anne Mai Vambheim Vågenes's roller
Styreleder
0
187
2025
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kjersti's rolle:
Styremedlem
Anne's rolle:
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Silje's rolle:
Daglig leder, Styremedlem
Anne's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Steffen's rolle:
Styreleder
Anne's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Sverre's rolle:
Styreleder
Anne's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
46 071
2025
Oslo
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
3.24%
2 535
89 981
2025
Oslo
1.42%
0
-2 802
2025
Oslo
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Otello Technology Investment As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
46 071
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Otello Corporation Asa
Prosent:
3.24
Driftsinntekter:
2 535
Resultat:
89 981
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Alliance Venture Spring As
Prosent:
1.42
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2 802
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker