Knut Stefanussen

Ikon av en person
Mann ( f. 1980 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1980 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
652
2025
Molde
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
652
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
12 771
-10 303
2025
Molde
Styreleder
0
652
2025
Molde
Styremedlem
68 616
-6 052
2025
Trondheim
Styremedlem
0
-24 363
2025
Trondheim
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
5
Driftsinntekter:
12 771
Resultat:
-10 303
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Tittel:
Styreleder
Resultat:
652
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
17
Driftsinntekter:
68 616
Resultat:
-6 052
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-24 363
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
652
2025
Molde
Eierskap
Senjavær As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
652
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
231
114
2025
Molde
100.00%
0
5 351
2025
Molde
80.00%
0
9 820
2025
Molde
72.00%
71 008
71 071
2025
Molde
55.00%
1 589
218
2025
Molde
50.00%
0
-20
2025
Molde
50.00%
0
1 229
2025
Molde
19.91%
10 920
29 476
2025
Molde
8.83%
6 567
38 431
2025
Molde
0.94%
0
4 499
2025
Molde
Axbu As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
231
Resultat:
114
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Axkraft As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
5 351
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Axess Co-Invest As
Prosent:
80.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
9 820
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Axess As
Prosent:
72.00
Driftsinntekter:
71 008
Resultat:
71 071
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Fole Fin Utsikt As
Prosent:
55.00
Driftsinntekter:
1 589
Resultat:
218
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Moments Climbing Holding 2 As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Moments Climbing Invest As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
1 229
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Høvding As
Prosent:
19.91
Driftsinntekter:
10 920
Resultat:
29 476
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Axio As
Prosent:
8.83
Driftsinntekter:
6 567
Resultat:
38 431
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Axess Mipco As
Prosent:
0.94
Driftsinntekter:
0
Resultat:
4 499
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde