Magne Follaug

Ikon av en person
Mann ( f. 1975 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

13 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1975 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

13 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
50
19
2025
Porsgrunn
Styreleder
3 465
194
2025
Skien
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
50
Resultat:
19
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
3 465
Resultat:
194
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
10 943 000
4 608 000
2025
Lysaker
0.00 %
162 000
691 000
2025
Oslo
0.00 %
88 187
-1 136 286
2025
Ålesund
100.00 %
50
19
2025
Porsgrunn
0.00 %
1 887 000
64 000
2025
Bergen
0.00 %
19 699
307 373
2025
Oslo
0.00 %
0
827 000
2025
Oslo
0.00 %
8 377 000
8 201 000
2025
Lysaker
0.00 %
355 000
11 855 000
2025
Fornebu
0.00 %
91 000
4 108 000
2025
Oslo
0.00 %
6 508
-36 805
2024
Myre
0.00 %
0
10 000
2025
Tønsberg
0.00 %
8 096 000
4 307 000
2025
Stavanger
Eierskap
Aker Bp Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
10 943 000
Resultat:
4 608 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
B2 Impact Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
162 000
Resultat:
691 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Hexagon Composites ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
88 187
Resultat:
-1 136 286
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ålesund
M Follaug Holding As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
50
Resultat:
19
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn
Mowi Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
1 887 000
Resultat:
64 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Mpc Container Ships Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
19 699
Resultat:
307 373
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Sentia Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
827 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Storebrand ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 377 000
Resultat:
8 201 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Telenor ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
355 000
Resultat:
11 855 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Vend Marketplaces Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
91 000
Resultat:
4 108 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vow Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
10 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tønsberg
Vår Energi Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 096 000
Resultat:
4 307 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger

Forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
189 328
2 191
2025
Skien
100.00%
7 708
-2 040
2025
Skien
100.00%
3 465
194
2025
Skien
100.00%
6 520
1 053
2025
Stadlandet
100.00%
494
-9 225
2024
Straumsjøen
100.00%
96 120
-15 505
2024
Myre
100.00%
65 523
-49 156
2024
Myre
100.00%
0
-20
2025
Oslo
72.54%
560
-7 850
2025
Straumsjøen
54.03%
431 435
16 220
2025
Myre
50.00%
0
-12
2025
Oslo
50.00%
0
-6
2025
Longyearbyen
50.00%
8 695
-406
2025
Skien
40.00%
80
-3 269
2025
Stamsund
38.00%
0
-145
2025
Skien
6.34%
0
-20
2025
Stadlandet
5.00%
0
-255
2025
Skien
2.41%
31 366
-1 165
2025
Myre
0.78%
3 824
-18 297
2025
Oslo
0.24%
6 508
-36 805
2024
Myre
0.17%
20 971
1 772
2025
Trondheim
Hauk Sveinsson As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
189 328
Resultat:
2 191
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Hauk Sveinsson Utvikling As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
7 708
Resultat:
-2 040
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Rødmyr Syd As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 465
Resultat:
194
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Stokkeneset Reiarlag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 520
Resultat:
1 053
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Vesterålen Havbruk Bø As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
494
Resultat:
-9 225
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Straumsjøen
Vesterålen Havbruk Produksjonslag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
96 120
Resultat:
-15 505
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Statt As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
65 523
Resultat:
-49 156
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Technology As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Safe Track Food As
Prosent:
72.54
Driftsinntekter:
560
Resultat:
-7 850
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straumsjøen
Primex Norway As
Prosent:
54.03
Driftsinntekter:
431 435
Resultat:
16 220
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Gadus Genetics As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Svalbard Marine Utvikling As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Longyearbyen
Telemark Pukk Og Grus As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
8 695
Resultat:
-406
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Lofotyngel As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
80
Resultat:
-3 269
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stamsund
Søndre Bjørntvedt Utvikling As
Prosent:
38.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-145
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Stad Molo As
Prosent:
6.34
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Hauk Sveinsson Gruppen As
Prosent:
5.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-255
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Egga Utvikling As
Prosent:
2.41
Driftsinntekter:
31 366
Resultat:
-1 165
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Norwegian Mycelium As
Prosent:
0.78
Driftsinntekter:
3 824
Resultat:
-18 297
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.24
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Fiskerinæringens Innkjøpsselskap As
Prosent:
0.17
Driftsinntekter:
20 971
Resultat:
1 772
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim