Hilde Schjelderup

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1964 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1964 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
1 482
157
2025
Stavanger
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
1 482
Resultat:
157
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
1 482
157
2025
Stavanger
Varamedlem
1 548
2 003
2025
Stavanger
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
1 482
Resultat:
157
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
1 548
Resultat:
2 003
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
6.63 %
1 548
2 003
2025
Stavanger
Eierskap
Vinkel Invest As
Prosent:
6.63 %
Driftsinntekter:
1 548
Resultat:
2 003
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger

Forbindelser

Mann
2 forbindelser
-
Steffen Evertsen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Hilde Schjelderup's roller
Styreleder
1 548
2 003
2025
Varamedlem
Styremedlem
1 482
157
2025
Daglig leder, Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Steffen's rolle:
Styreleder
Hilde's rolle:
Varamedlem
Steffen's rolle:
Styremedlem
Hilde's rolle:
Daglig leder, Styreleder

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
47
-993
2025
Østerås
100.00%
1 251
-2 373
2025
Lysaker
100.00%
0
-30
2025
Stabekk
100.00%
100
-1 349
2025
Stabekk
100.00%
1 482
157
2025
Stavanger
100.00%
619
113
2025
Stavanger
9.91%
0
-38
2025
Stabekk
7.97%
6 286
-544
2025
Tananger
2.13%
6 053
-4 276
2025
Stavanger
1.96%
4
17 771
2024
Østerås
Ngt Agri As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
47
Resultat:
-993
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Ngt Global As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 251
Resultat:
-2 373
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Ngt Hari Bhari As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-30
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stabekk
Romskollen Bolig As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
100
Resultat:
-1 349
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stabekk
Schjelderup Arkitektur As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 482
Resultat:
157
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Vinkel Energy As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
619
Resultat:
113
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Htb Invest As
Prosent:
9.91
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-38
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stabekk
Groundbreaker As
Prosent:
7.97
Driftsinntekter:
6 286
Resultat:
-544
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Tidewave Medical As
Prosent:
2.13
Driftsinntekter:
6 053
Resultat:
-4 276
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Norwegian Green Tech As
Prosent:
1.96
Driftsinntekter:
4
Resultat:
17 771
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Østerås