Anders Haugen

Ikon av en person
Mann ( f. 1975 )
Ikon av en person

7 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1975 )
Ikon av en person

7 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
0
2025
Drøbak
Daglig leder
191
-10
2025
Drøbak
Daglig leder
0
-1
2025
Drøbak
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
191
Resultat:
-10
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
8 832
1 154
2023
Drøbak
Styreleder
191
-10
2025
Drøbak
Styreleder
0
-1
2025
Drøbak
Styreleder
2 238
254
2025
Oslo
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
120
Driftsinntekter:
8 832
Resultat:
1 154
Regnskapsår:
2023
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
191
Resultat:
-10
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
2 238
Resultat:
254
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.03 %
3
-2 413
2024
Tjodalyng
0.00 %
595
-4 364
2025
Stavanger
0.01 %
4 033
97
2025
Vestby
0.01 %
6 033
2 635
2025
Vestby
0.03 %
1 084
-10 499
2025
Larvik
100.00 %
0
-1
2025
Drøbak
Eierskap
Dribblr Group As
Prosent:
0.03 %
Driftsinntekter:
3
Resultat:
-2 413
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tjodalyng
Havkraft AS
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
595
Resultat:
-4 364
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Lokalbrygg As
Prosent:
0.01 %
Driftsinntekter:
4 033
Resultat:
97
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vestby
Nbs Tech As
Prosent:
0.01 %
Driftsinntekter:
6 033
Resultat:
2 635
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vestby
Stack By Me As
Prosent:
0.03 %
Driftsinntekter:
1 084
Resultat:
-10 499
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Larvik
Tjæregravshøgda Invest As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak

Forbindelser

+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-149
2025
Stord
100.00%
133
263
2025
Stord
100.00%
1 932
-8 336
2025
Stord
100.00%
50 993
-2 567
2025
Stord
100.00%
0
-679
2025
Stord
100.00%
0
146
2025
Stord
100.00%
174
-27
2025
Sandnes
100.00%
246
24
2025
Larvik
50.00%
0
0
2025
Larvik
50.00%
2 238
254
2025
Oslo
12.78%
0
-2 166
2025
Steinkjer
5.72%
1 084
-10 499
2025
Larvik
0.84%
7 619
-11 917
2025
Stord
0.20%
31 218
-68 823
2024
Florø
0.07%
808
-4 068
2024
Tolvsrød
0.02%
6 033
2 635
2025
Vestby
Greenstat Asia As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-149
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Hydrogen As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
133
Resultat:
263
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Solar As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 932
Resultat:
-8 336
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Solar Solutions As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
50 993
Resultat:
-2 567
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Venture As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-679
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Wind As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
146
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Havkraft Solutions As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
174
Resultat:
-27
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Stack Media As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
246
Resultat:
24
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Larvik
Stack Noon Jv As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Larvik
Xility As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
2 238
Resultat:
254
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Meraker Hydrogen As
Prosent:
12.78
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2 166
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Stack By Me As
Prosent:
5.72
Driftsinntekter:
1 084
Resultat:
-10 499
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Larvik
Greenstat As
Prosent:
0.84
Driftsinntekter:
7 619
Resultat:
-11 917
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Evoy As
Prosent:
0.20
Driftsinntekter:
31 218
Resultat:
-68 823
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Florø
Hyrex As
Prosent:
0.07
Driftsinntekter:
808
Resultat:
-4 068
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tolvsrød
Nbs Tech As
Prosent:
0.02
Driftsinntekter:
6 033
Resultat:
2 635
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vestby