Terje Dalhaug Måseide

Ikon av en person
Mann ( f. 1983 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1983 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
1 272
511
2025
Oslo
Styreleder
Oslo
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
1 272
Resultat:
511
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Oslo
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
256 348
36 250
2025
Tananger
0.00 %
15 248
14 050
2025
Oslo
0.00 %
9 336
-7 935
2025
Oslo
0.00 %
2 814
135 390
2025
Oslo
0.00 %
2
68 528
2025
Skudeneshavn
0.00 %
839
-42 468
2025
Oslo
Eierskap
Dwellop As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
256 348
Resultat:
36 250
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Hunter Group Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
15 248
Resultat:
14 050
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nordic Mining ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
9 336
Resultat:
-7 935
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Prosafe Se
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
2 814
Resultat:
135 390
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Solstad Offshore Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
2
Resultat:
68 528
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skudeneshavn
Thor Medical Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
839
Resultat:
-42 468
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
110 512
-1 770
2025
Lysaker
100.00%
10 749
10 730
2025
Lysaker
100.00%
65 435
14 563
2025
Tananger
5.31%
256 348
36 250
2025
Tananger
Prosafe AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
110 512
Resultat:
-1 770
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Prosafe Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
10 749
Resultat:
10 730
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Robust Rental As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
65 435
Resultat:
14 563
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Dwellop As
Prosent:
5.31
Driftsinntekter:
256 348
Resultat:
36 250
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger