Ina Lønnebakke Norberg

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1973 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1973 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Heimdal
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Heimdal
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
3 818
1 684
2025
Tiller
Styremedlem
0
129
2025
Langangen
Styremedlem
0
389
2025
Langangen
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
3 818
Resultat:
1 684
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tiller
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
129
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Langangen
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
389
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Langangen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
49.83 %
0
129
2025
Langangen
Eierskap
Th-Lønnebakke As
Prosent:
49.83 %
Resultat:
129
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Langangen

Forbindelser

Børge Lønnebakke Norberg's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Ina Lønnebakke Norberg's roller
Daglig leder, Styreleder
3 818
1 684
2025
Styremedlem
Mann
2 forbindelser
-
Erik Lønnebakke's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Ina Lønnebakke Norberg's roller
Styreleder
0
389
2025
Styremedlem
Styreleder
0
129
2025
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Børge's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Ina's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Erik's rolle:
Styreleder
Ina's rolle:
Styremedlem
Erik's rolle:
Styreleder
Ina's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
7 091
-3 161
2025
Kongsvinger
100.00%
5 226
-1 256
2025
Kongsvinger
24.00%
371
-994
2025
Kongsvinger
17.00%
0
7
2025
Porsgrunn
13.00%
0
30
2025
Skien
Lønnebakke 8B As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
7 091
Resultat:
-3 161
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsvinger
Setervegen 1-5 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
5 226
Resultat:
-1 256
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsvinger
Grenlandsporten As
Prosent:
24.00
Driftsinntekter:
371
Resultat:
-994
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsvinger
Lønnebakke Eiendom As
Prosent:
17.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
7
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn
Lønnebakke 10 As
Prosent:
13.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
30
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien