Andreas Lønning

Ikon av en person
Mann ( f. 1986 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1986 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
-114
2025
Bremnes
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-114
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bremnes
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
-114
2025
Bremnes
Styremedlem
490 301
17 751
2025
Rubbestadneset
Styremedlem
190 049
424
2025
Rubbestadneset
Styremedlem
0
-19 770
2025
Mosterhamn
Styremedlem
28 118
-12 507
2025
Holmestrand
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-114
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bremnes
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
364
Driftsinntekter:
490 301
Resultat:
17 751
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rubbestadneset
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
66
Driftsinntekter:
190 049
Resultat:
424
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rubbestadneset
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-19 770
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mosterhamn
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
10
Driftsinntekter:
28 118
Resultat:
-12 507
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Holmestrand
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
-114
2025
Bremnes
0.00 %
293 303
-3 278
2025
Fosnavåg
0.01 %
12 058
-744
2025
Bømlo
0.00 %
34 594
13 895
2025
Haugesund
Eierskap
Andreas Lønning Invest As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-114
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bremnes
Havila Shipping ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
293 303
Resultat:
-3 278
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Langevåg Bygdatun As
Prosent:
0.01 %
Driftsinntekter:
12 058
Resultat:
-744
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bømlo
Reach Subsea Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
34 594
Resultat:
13 895
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Haugesund

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
3 809 000
2025
Lysaker
100.00%
1 767
-1 141
2025
Lysaker
100.00%
0
528 710
2025
Lysaker
100.00%
0
64 540
2025
Lysaker
100.00%
0
27
2025
Bømlo
100.00%
0
-9 461
2025
Bømlo
100.00%
0
-25 952
2025
Bømlo
100.00%
0
-77
2025
Lysaker
100.00%
398 171
356 624
2025
Oslo
100.00%
21 509
9 257
2025
Lysaker
100.00%
0
545 090
2025
Oslo
100.00%
10 749
10 730
2025
Lysaker
100.00%
3 868
491
2025
Bremnes
100.00%
30 579
11 862
2025
Oslo
100.00%
16 129
780 207
2025
Oslo
100.00%
46 265
-438
2025
Oslo
100.00%
64 052
-5 423
2025
Oslo
100.00%
0
134 500
2025
Lysaker
100.00%
4 588
508 225
2025
Lysaker
100.00%
0
-14 595
2025
Lysaker
100.00%
1 249 919
-13 403
2025
Stavanger
100.00%
1 750
935
2025
Stavanger
100.00%
0
378
2025
Stavanger
91.08%
0
-86
2025
Bømlo
50.00%
149 076
6 833
2025
Bømlo
50.00%
30 774
126 933
2025
Rubbestadneset
40.00%
0
-14
2025
Rubbestadneset
30.00%
2 957
815
2025
Molde
30.00%
0
-19 770
2025
Mosterhamn
13.24%
0
-1 434
2025
Haugesund
7.85%
0
-131
2025
Bømlo
4.49%
0
-139 426
2025
Oslo
1.00%
26 496
1
2025
Rådal
0.32%
391
721
2025
Stavanger
0.07%
174 000
-22 000
2025
Oslo
0.07%
0
631 000
2025
Lysaker
0.04%
0
2 190 000
2025
Lysaker
0.00%
0
-6 552 000
2024
Lysaker
0.00%
0
25 900
2025
Bømlo
0.00%
2 814
135 390
2025
Oslo
0.00%
-441
23 183
2025
Stavanger
Aker Capital As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
3 809 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Aker Capital Spv As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 767
Resultat:
-1 141
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Aker Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
528 710
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Arc Group Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
64 540
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Eidesvik Neptun Ii As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
27
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bømlo
Eidesvik Offshore Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-9 461
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bømlo
Eidesvik Shipping Investments As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-25 952
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bømlo
Intellectual Property Holdings AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-77
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Link Mobility Group As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
398 171
Resultat:
356 624
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Ln-xax Air As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
21 509
Resultat:
9 257
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Petroleum Geo-Services As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
545 090
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Prosafe Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
10 749
Resultat:
10 730
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Tannlegane Lønning As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 868
Resultat:
491
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bremnes
Tgs Ap Investments As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
30 579
Resultat:
11 862
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tgs As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
16 129
Resultat:
780 207
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tgs Nes As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
46 265
Resultat:
-438
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tgs Operations As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
64 052
Resultat:
-5 423
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Wallenius Wilhelmsen International Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
134 500
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Wallenius Wilhelmsen Ocean Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 588
Resultat:
508 225
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Wallenius Wilhelmsen Solutions Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-14 595
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Zaptec Charger As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 249 919
Resultat:
-13 403
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Zaptec Ip As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 750
Resultat:
935
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Zaptec Power As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
378
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Hordaland Maritime Miljøselskap As
Prosent:
91.08
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-86
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bømlo
Eidesvik Seven Chartering As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
149 076
Resultat:
6 833
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bømlo
Los Gruppen As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
30 774
Resultat:
126 933
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rubbestadneset
Los Konsern Elektro As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-14
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rubbestadneset
Akerhallen AS
Prosent:
30.00
Driftsinntekter:
2 957
Resultat:
815
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Martin Lønning Invest As
Prosent:
30.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-19 770
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mosterhamn
Oktagon As
Prosent:
13.24
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 434
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Haugesund
Langevåg I Vekst As
Prosent:
7.85
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-131
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bømlo
Link Mobility Group Holding Asa
Prosent:
4.49
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-139 426
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Ims Kjeden As
Prosent:
1.00
Driftsinntekter:
26 496
Resultat:
1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rådal
3030 Dvd As
Prosent:
0.32
Driftsinntekter:
391
Resultat:
721
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tgs Asa
Prosent:
0.07
Driftsinntekter:
174 000
Resultat:
-22 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Wallenius Wilhelmsen Asa
Prosent:
0.07
Driftsinntekter:
0
Resultat:
631 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Aker ASA
Prosent:
0.04
Driftsinntekter:
0
Resultat:
2 190 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Aker Horizons Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6 552 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Eidesvik Offshore ASA
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
25 900
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bømlo
Prosafe Se
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
2 814
Resultat:
135 390
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Zaptec Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
-441
Resultat:
23 183
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger