Lars Røsæg

Ikon av en person
Mann ( f. 1982 )
Ikon av en person

10 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1982 )
Ikon av en person

10 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
86 537 000
44 078 000
2024
Oslo
Styreleder
932 802
78 546
2025
Trondheim
Styreleder
0
66 256
2025
Trondheim
Styreleder
0
7 807
2025
Nesodden
Styremedlem
11 585
17 373
2025
Steinkjer
Styreleder
220 779
9 697
2025
Kristiansand S
Styremedlem
2 511 000
13 984 000
2025
Oslo
Styremedlem
0
8 375 000
2025
Oslo
Styreleder
434 417
-2 560
2025
Oslo
Styreleder
29 292
5 326
2025
Oslo
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
7347
Driftsinntekter:
86 537 000
Resultat:
44 078 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
109
Driftsinntekter:
932 802
Resultat:
78 546
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
5
Resultat:
66 256
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Tittel:
Styreleder
Resultat:
7 807
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesodden
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
5
Driftsinntekter:
11 585
Resultat:
17 373
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
55
Driftsinntekter:
220 779
Resultat:
9 697
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kristiansand S
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
901
Driftsinntekter:
2 511 000
Resultat:
13 984 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
8 375 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
123
Driftsinntekter:
434 417
Resultat:
-2 560
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
7
Driftsinntekter:
29 292
Resultat:
5 326
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
7 807
2025
Nesodden
0.00 %
3 620 000
12 252 000
2025
Oslo
Eierskap
Jøtul Invest As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
7 807
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesodden
Yara International ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
3 620 000
Resultat:
12 252 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Kvinne
2 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-204
2025
Orkanger
100.00%
3 689
-10 769
2025
Orkanger
98.96%
3 451
-1 662
2025
Løkken Verk
95.61%
29 292
5 326
2025
Oslo
92.41%
0
-822
2025
Trondheim
90.48%
0
-2 602
2025
Støren
90.10%
58
139 597
2025
Orkanger
90.05%
0
-3 524
2025
Trondheim
87.69%
249
-9 819
2025
Orkanger
86.41%
5 047
-5 208
2025
Trondheim
72.94%
0
39 014
2025
Orkanger
54.50%
0
-3 117
2025
Levanger
51.00%
0
-1 465
2025
Levanger
45.94%
0
66 256
2025
Trondheim
27.50%
0
598
2025
Trondheim
25.00%
10 603
175
2025
Orkanger
24.98%
38 152
2 114
2025
Jerpstad
20.00%
0
9 820
2025
Molde
20.00%
0
-32 385
2025
Trondheim
20.00%
0
-52
2025
Orkanger
18.00%
71 008
71 071
2025
Molde
0.88%
0
132 620
2025
Orkanger
0.65%
0
-36
2025
Trondheim
Orkland Brikett As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-204
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Salvesen & Thams Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 689
Resultat:
-10 769
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Salvesen & Thams Historiske Eiendommer As
Prosent:
100.00
Poststed:
Orkanger
Orkla Herd As
Prosent:
98.96
Driftsinntekter:
3 451
Resultat:
-1 662
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Løkken Verk
Vitux Group As
Prosent:
95.61
Driftsinntekter:
29 292
Resultat:
5 326
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Bitastad Holding As
Prosent:
92.41
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-822
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
B&B Entreprenør Holding As
Prosent:
90.48
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2 602
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Støren
Salvesen & Thams Invest As
Prosent:
90.10
Driftsinntekter:
58
Resultat:
139 597
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Wiski Capital As
Prosent:
90.05
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-3 524
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
S&T Aktiv Fritid As
Prosent:
87.69
Driftsinntekter:
249
Resultat:
-9 819
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Digital Markedsplass As
Prosent:
86.41
Driftsinntekter:
5 047
Resultat:
-5 208
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
R-M Holding As
Prosent:
72.94
Driftsinntekter:
0
Resultat:
39 014
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Steinkjer Invest As
Prosent:
54.50
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-3 117
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Levanger
Stedi As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 465
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Levanger
Inspired Group As
Prosent:
45.94
Driftsinntekter:
0
Resultat:
66 256
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Futurum Ventures Holding As
Prosent:
27.50
Driftsinntekter:
0
Resultat:
598
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Thams Innovasjon As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
10 603
Resultat:
175
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Foss Plater AS
Prosent:
24.98
Driftsinntekter:
38 152
Resultat:
2 114
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jerpstad
Axess Co-Invest As
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
9 820
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Futurum Ventures Fund I As
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-32 385
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Stn Invest AS
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-52
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Axess As
Prosent:
18.00
Driftsinntekter:
71 008
Resultat:
71 071
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Salvesen & Thams As
Prosent:
0.88
Driftsinntekter:
0
Resultat:
132 620
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Viking Growth 18 As
Prosent:
0.65
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-36
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim