Tore Nyhus

Ikon av en person
Mann ( f. 1962 )
Ikon av en person

12 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1962 )
Ikon av en person

12 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
1 434
14
2025
Bekkestua
Kontaktperson
Bekkestua
Daglig leder
0
-214
2025
Bekkestua
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
1 434
Resultat:
14
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkestua
Tittel:
Kontaktperson
Poststed:
Bekkestua
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-214
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkestua
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
13 664
-3 726
2025
Oslo
Styreleder
35
-929
2025
Nesøya
Styreleder
406
-2 014
2024
Hagan
Styreleder
1 434
14
2025
Bekkestua
Styreleder
85 602
3 077
2025
Oslo
Styreleder
2 609
218
2025
Oslo
Varamedlem
0
61
2025
Oslo
Styreleder
0
-214
2025
Bekkestua
Styreleder
21 076
1 135
2025
Trollåsen
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
20
Driftsinntekter:
13 664
Resultat:
-3 726
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
35
Resultat:
-929
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesøya
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
406
Resultat:
-2 014
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Hagan
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
1 434
Resultat:
14
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkestua
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
7
Driftsinntekter:
85 602
Resultat:
3 077
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
2 609
Resultat:
218
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Varamedlem
Resultat:
61
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-214
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkestua
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
7
Driftsinntekter:
21 076
Resultat:
1 135
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trollåsen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
-214
2025
Bekkestua
Eierskap
Tåkeslottet As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-214
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkestua

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-33
2025
Oslo
100.00%
1 434
14
2025
Bekkestua
100.00%
355
-11 364
2025
Oslo
100.00%
14 355
-8 550
2025
Oslo
100.00%
4 983
1 149
2025
Oslo
43.43%
406
-2 014
2024
Hagan
12.69%
21 076
1 135
2025
Trollåsen
4.34%
13 664
-3 726
2025
Oslo
0.08%
123 622
-31 705
2025
Oslo
Onesti Products As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-33
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Origo Financial Partners As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 434
Resultat:
14
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkestua
Safe4 Care As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
355
Resultat:
-11 364
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Safe4 Certified Monitoring Services As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
14 355
Resultat:
-8 550
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Safe4 Risk Solutions As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 983
Resultat:
1 149
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Omnii Systems As
Prosent:
43.43
Driftsinntekter:
406
Resultat:
-2 014
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Hagan
Visena As
Prosent:
12.69
Driftsinntekter:
21 076
Resultat:
1 135
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trollåsen
Accountflow As
Prosent:
4.34
Driftsinntekter:
13 664
Resultat:
-3 726
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Safe4 Security Group As
Prosent:
0.08
Driftsinntekter:
123 622
Resultat:
-31 705
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo