Tanja Iren Heidenberg

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1969 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

5 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1969 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

5 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
19
9
2025
Bekkestua
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
19
Resultat:
9
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkestua
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
10 943 000
4 608 000
2025
Lysaker
50.00 %
19
9
2025
Bekkestua
0.01 %
34 272
73 131
2025
Elnesvågen
0.00 %
3 546 000
603 000
2025
Asker
0.00 %
8 096 000
4 307 000
2025
Stavanger
Eierskap
Aker Bp Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
10 943 000
Resultat:
4 608 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Heidenhammer As
Prosent:
50.00 %
Driftsinntekter:
19
Resultat:
9
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkestua
Salmon Evolution Asa
Prosent:
0.01 %
Driftsinntekter:
34 272
Resultat:
73 131
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Elnesvågen
Tomra Systems ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
3 546 000
Resultat:
603 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Asker
Vår Energi Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 096 000
Resultat:
4 307 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Geir Braaten Hammer's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Tanja Iren Heidenberg's roller
Daglig leder, Styreleder
19
9
2025
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Geir's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Tanja's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
28.04%
0
-713
2025
Oslo
6.87%
142
-2 159
2025
Oslo
3.00%
47 386
3 433
2025
Våler I Østfold
1.00%
1 358
-3 006
2025
Oslo
0.98%
54
-10 125
2024
Oslo
0.03%
1 978
-5 720
2025
Oslo
Purpose It As
Prosent:
28.04
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-713
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Grønne Forsikringer As
Prosent:
6.87
Driftsinntekter:
142
Resultat:
-2 159
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Den Norske Snusfabrikken As
Prosent:
3.00
Driftsinntekter:
47 386
Resultat:
3 433
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Våler I Østfold
One2lock As
Prosent:
1.00
Driftsinntekter:
1 358
Resultat:
-3 006
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Råtass Gruppen As
Prosent:
0.98
Driftsinntekter:
54
Resultat:
-10 125
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Quenched As
Prosent:
0.03
Driftsinntekter:
1 978
Resultat:
-5 720
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo