Mette Gulliksen

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1964 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1964 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
547
2025
Stavanger
Daglig leder
5 956
4 581
2025
Stavanger
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
547
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
5 956
Resultat:
4 581
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
0
1 574
2025
Stavanger
Styremedlem
0
547
2025
Stavanger
Styremedlem
5 956
4 581
2025
Stavanger
Styreleder
2 476
274
2025
Stavanger
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Resultat:
1 574
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
547
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
5 956
Resultat:
4 581
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
2 476
Resultat:
274
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
37.54 %
5 956
4 581
2025
Stavanger
Eierskap
Stavanger Verktøy Eiendom As
Prosent:
37.54 %
Driftsinntekter:
5 956
Resultat:
4 581
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
547
2025
Stavanger
100.00%
2 702
63
2025
Stavanger
100.00%
47
-993
2025
Østerås
100.00%
1 251
-2 373
2025
Lysaker
100.00%
0
-30
2025
Stabekk
20.00%
0
115
2025
Stavanger
1.96%
4
17 771
2024
Østerås
0.00%
0
2 190 000
2025
Lysaker
Gamle Forusvei 6 AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
547
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Gf10A As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 702
Resultat:
63
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Ngt Agri As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
47
Resultat:
-993
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Ngt Global As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 251
Resultat:
-2 373
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Ngt Hari Bhari As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-30
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stabekk
Gamle Forusveien 10 As
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
115
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Norwegian Green Tech As
Prosent:
1.96
Driftsinntekter:
4
Resultat:
17 771
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Østerås
Aker ASA
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
2 190 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker