Tone Beate Drage

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1975 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1975 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
42
-61
2025
Stadlandet
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
42
Resultat:
-61
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
6 211
1 282
2025
Stadlandet
Styreleder
42
-61
2025
Stadlandet
Styreleder
7 991
-244
2025
Stadlandet
Styremedlem
0
-20
2025
Stadlandet
Styremedlem
1 253
-92
2025
Nordfjordeid
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
6
Driftsinntekter:
6 211
Resultat:
1 282
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
42
Resultat:
-61
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
7 991
Resultat:
-244
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
1 253
Resultat:
-92
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nordfjordeid
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
45.00 %
42
-61
2025
Stadlandet
0.00 %
6 508
-36 805
2024
Myre
Eierskap
Drage Holding As
Prosent:
45.00 %
Driftsinntekter:
42
Resultat:
-61
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
3 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
6 211
1 282
2025
Stadlandet
100.00%
4 103
144
2025
Måløy
100.00%
7 991
-244
2025
Stadlandet
100.00%
6 520
1 053
2025
Stadlandet
100.00%
494
-9 225
2024
Straumsjøen
100.00%
96 120
-15 505
2024
Myre
100.00%
65 523
-49 156
2024
Myre
100.00%
0
-20
2025
Oslo
72.54%
560
-7 850
2025
Straumsjøen
54.03%
431 435
16 220
2025
Myre
50.00%
0
-12
2025
Oslo
50.00%
0
-6
2025
Longyearbyen
40.00%
80
-3 269
2025
Stamsund
6.34%
0
-20
2025
Stadlandet
2.78%
8 586
24
2025
Førde
2.41%
31 366
-1 165
2025
Myre
1.67%
24 281
1 212
2025
Måløy
1.32%
1 253
-92
2025
Nordfjordeid
0.78%
3 824
-18 297
2025
Oslo
0.24%
6 508
-36 805
2024
Myre
0.17%
20 971
1 772
2025
Trondheim
Drage Auto As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 211
Resultat:
1 282
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Måløy Tours As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 103
Resultat:
144
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Stad Drivstoff As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
7 991
Resultat:
-244
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Stokkeneset Reiarlag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 520
Resultat:
1 053
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Vesterålen Havbruk Bø As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
494
Resultat:
-9 225
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Straumsjøen
Vesterålen Havbruk Produksjonslag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
96 120
Resultat:
-15 505
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Statt As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
65 523
Resultat:
-49 156
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Technology As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Safe Track Food As
Prosent:
72.54
Driftsinntekter:
560
Resultat:
-7 850
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straumsjøen
Primex Norway As
Prosent:
54.03
Driftsinntekter:
431 435
Resultat:
16 220
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Gadus Genetics As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Svalbard Marine Utvikling As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Longyearbyen
Lofotyngel As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
80
Resultat:
-3 269
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stamsund
Stad Molo As
Prosent:
6.34
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Framtidsfylket AS
Prosent:
2.78
Driftsinntekter:
8 586
Resultat:
24
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Førde
Egga Utvikling As
Prosent:
2.41
Driftsinntekter:
31 366
Resultat:
-1 165
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Måløy Adventure As
Prosent:
1.67
Driftsinntekter:
24 281
Resultat:
1 212
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Stad Vekst As
Prosent:
1.32
Driftsinntekter:
1 253
Resultat:
-92
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nordfjordeid
Norwegian Mycelium As
Prosent:
0.78
Driftsinntekter:
3 824
Resultat:
-18 297
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.24
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Fiskerinæringens Innkjøpsselskap As
Prosent:
0.17
Driftsinntekter:
20 971
Resultat:
1 772
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim