Kamal Raj Chapagain

Ikon av en person
Mann ( f. 1981 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1981 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
153
2025
Hamar
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
153
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
50.00 %
0
153
2025
Hamar
Eierskap
Chapagain As
Prosent:
50.00 %
Resultat:
153
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
-
Anita Sharma Timilsina's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Kamal Raj Chapagain's roller
Styremedlem
0
153
2025
Styreleder
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Anita's rolle:
Styremedlem
Kamal's rolle:
Styreleder

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
5 269 919
2025
Oslo
100.00%
3 279 000
1 146 000
2025
Lysaker
100.00%
1 650 000
879 000
2025
Lysaker
100.00%
221 431
1 053
2025
Lysaker
100.00%
4 757 000
478 000
2025
Lysaker
100.00%
80 005 000
3 085 000
2024
Lysaker
100.00%
39 963
14 038
2025
Lysaker
100.00%
0
-194 947
2025
Stavanger
100.00%
0
8 142
2025
Stavanger
100.00%
0
716
2025
Oslo
100.00%
21 297 993
2 313 867
2025
Oslo
15.00%
Sandnes
9.35%
8 126
1 226
2025
Hammerfest
6.52%
296 769
115 271
2025
Stavanger
4.72%
35 436
3 113
2025
Oslo
2.65%
8 377 000
8 201 000
2025
Lysaker
0.48%
3 545
-909
2025
Kjørsvikbugen
0.15%
0
87
2025
Oslo
0.12%
23 341
87
2025
Finstadjordet
0.01%
3 620 000
12 252 000
2025
Oslo
0.00%
8 096 000
4 307 000
2025
Stavanger
Fertilizer Holdings AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
5 269 919
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Storebrand Asset Management As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 279 000
Resultat:
1 146 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Storebrand Bank ASA
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 650 000
Resultat:
879 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Storebrand Facilities As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
221 431
Resultat:
1 053
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Storebrand Forsikring As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 757 000
Resultat:
478 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Storebrand Livsforsikring AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
80 005 000
Resultat:
3 085 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Storebrand Real Estate As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
39 963
Resultat:
14 038
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Vår Energi Ccs As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-194 947
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Vår Energi Marine As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
8 142
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Yara Clean Ammonia As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
716
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Yara Norge AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
21 297 993
Resultat:
2 313 867
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Cooper8 As
Prosent:
15.00
Poststed:
Sandnes
Pro Barents AS
Prosent:
9.35
Driftsinntekter:
8 126
Resultat:
1 226
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hammerfest
Norpipe Oil AS
Prosent:
6.52
Driftsinntekter:
296 769
Resultat:
115 271
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Nordic Credit Rating As
Prosent:
4.72
Driftsinntekter:
35 436
Resultat:
3 113
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Storebrand ASA
Prosent:
2.65
Driftsinntekter:
8 377 000
Resultat:
8 201 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Tjeldbergodden Utvikling AS
Prosent:
0.48
Driftsinntekter:
3 545
Resultat:
-909
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kjørsvikbugen
Preferred Global Health AS
Prosent:
0.15
Driftsinntekter:
0
Resultat:
87
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Losby Golfpark AS
Prosent:
0.12
Driftsinntekter:
23 341
Resultat:
87
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Finstadjordet
Yara International ASA
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
3 620 000
Resultat:
12 252 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vår Energi Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
8 096 000
Resultat:
4 307 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger