Frank Rune Øygarden

Ikon av en person
Mann ( f. 1956 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

14 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1956 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

14 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
Porsgrunn
Styremedlem
0
9
2025
Skien
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Porsgrunn
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Resultat:
9
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
373
-38 743
2025
Oslo
0.00 %
0
-15 690
2025
Oslo
0.00 %
39 230
37 776
2025
Tau
0.00 %
0
0
2025
Tau
0.00 %
88 187
-1 136 286
2025
Ålesund
0.00 %
97 033
-2 127 989
2025
Oslo
0.00 %
258 812
208 865
2025
Billingstad
0.00 %
103 455
-743 663
2025
Oslo
0.00 %
154 000
6 083 000
2025
Oslo
0.00 %
872 000
743 000
2025
Fornebu
0.00 %
0
-227 959
2024
Lysaker
0.00 %
2
68 528
2025
Skudeneshavn
4.32 %
0
9
2025
Skien
0.00 %
0
14 088
2025
Oslo
Eierskap
Cavendish Hydrogen Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
373
Resultat:
-38 743
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Circio Holding Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-15 690
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Comrod Communication As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
39 230
Resultat:
37 776
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Comrod Holding As
Prosent:
0.00 %
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Hexagon Composites ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
88 187
Resultat:
-1 136 286
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ålesund
Hexagon Purus Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
97 033
Resultat:
-2 127 989
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Kitron ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
258 812
Resultat:
208 865
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Billingstad
Nel Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
103 455
Resultat:
-743 663
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norsk Hydro ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
154 000
Resultat:
6 083 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norwegian Air Shuttle ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
872 000
Resultat:
743 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Solstad Offshore Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
2
Resultat:
68 528
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skudeneshavn
Union Plastic Industries AS
Prosent:
4.32 %
Resultat:
9
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Vistin Pharma Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
14 088
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
1 049 699
305 673
2025
Tau
100.00%
28 902
4 644
2025
Tau
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
75.00%
0
-8
2025
Skien
74.05%
0
-9
2025
Skien
67.28%
179 346
16 374
2025
Tau
50.40%
2 814
169
2025
Skien
0.53%
39 230
37 776
2025
Tau
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Comrod AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 049 699
Resultat:
305 673
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Comrod Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
28 902
Resultat:
4 644
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Multiarena Sport Group As
Prosent:
75.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-8
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Union Pallets AS
Prosent:
74.05
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-9
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Sørskår Mekaniske Verksted As
Prosent:
67.28
Driftsinntekter:
179 346
Resultat:
16 374
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Multiarena AS
Prosent:
50.40
Driftsinntekter:
2 814
Resultat:
169
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Comrod Communication As
Prosent:
0.53
Driftsinntekter:
39 230
Resultat:
37 776
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker