Annette Hellesøy Simonsen

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1988 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1988 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
0
95
2025
Oslo
Varamedlem
39 607
3 118
2025
Oslo
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
95
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
23
Driftsinntekter:
39 607
Resultat:
3 118
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
33.00 %
0
95
2025
Oslo
4.40 %
0
2 000
2025
Oslo
Eierskap
Ca-Invest As
Prosent:
33.00 %
Resultat:
95
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Enerhaugen Holding AS
Prosent:
4.40 %
Resultat:
2 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
620
-52
2025
Oslo
100.00%
39 607
3 118
2025
Oslo
100.00%
2 550 048
96 347
2025
Oslo
100.00%
135 834
11 400
2025
Oslo
100.00%
22 716
-7 999
2025
Oslo
62.50%
273 468
-1 238
2025
Oslo
2.50%
50
-82
2025
Drammen
2.21%
32 413
102 678
2025
Oslo
Carrera As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
620
Resultat:
-52
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Enerhaugen Arkitektkontor AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
39 607
Resultat:
3 118
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vedal Entreprenør As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 550 048
Resultat:
96 347
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vedal Prosjekt AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
135 834
Resultat:
11 400
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vedal Utvikling AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
22 716
Resultat:
-7 999
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norske Bæresystemer As
Prosent:
62.50
Driftsinntekter:
273 468
Resultat:
-1 238
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Pollen Småbåtbrygge As
Prosent:
2.50
Driftsinntekter:
50
Resultat:
-82
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drammen
Vedal AS
Prosent:
2.21
Driftsinntekter:
32 413
Resultat:
102 678
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo