Jakob Thor Einar Holmgard

Ikon av en person
Mann ( f. 1954 )
Ikon av en person

14 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1954 )
Ikon av en person

14 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Rjukan
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Rjukan
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
Åkrehamn
Varamedlem
12 969
-951
2025
Askim
Varamedlem
17 082
-518
2025
Stathelle
Varamedlem
16 859
-1 497
2024
Kristiansand S
Styreleder
Rjukan
Styreleder
10 497
-637
2025
Rjukan
Styremedlem
1 865
-4 803
2025
Rjukan
Styreleder
659
98
2025
Rjukan
Varamedlem
21 246
160
2025
Bø I Telemark
Varamedlem
14 920
-377
2025
Kristiansand S
Varamedlem
18 369
668
2025
Porsgrunn
Styreleder
10 024
-507
2025
Rjukan
Varamedlem
13 579
-1 247
2025
Sandefjord
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Poststed:
Åkrehamn
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
10
Driftsinntekter:
12 969
Resultat:
-951
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Askim
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
11
Driftsinntekter:
17 082
Resultat:
-518
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stathelle
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
16 859
Resultat:
-1 497
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Kristiansand S
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Rjukan
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
9
Driftsinntekter:
10 497
Resultat:
-637
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rjukan
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
1 865
Resultat:
-4 803
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rjukan
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
659
Resultat:
98
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rjukan
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
20
Driftsinntekter:
21 246
Resultat:
160
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bø I Telemark
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
14
Driftsinntekter:
14 920
Resultat:
-377
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kristiansand S
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
7
Driftsinntekter:
18 369
Resultat:
668
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
10
Driftsinntekter:
10 024
Resultat:
-507
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rjukan
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
10
Driftsinntekter:
13 579
Resultat:
-1 247
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
3.10 %
1 865
-4 803
2025
Rjukan
Eierskap
Mias Gruppen As
Prosent:
3.10 %
Driftsinntekter:
1 865
Resultat:
-4 803
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rjukan

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
4 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
8 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
10 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 8
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 10
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
12 969
-951
2025
Askim
100.00%
16 859
-1 497
2024
Kristiansand S
100.00%
10 024
-507
2025
Rjukan
67.02%
21 246
160
2025
Bø I Telemark
66.67%
18 369
668
2025
Porsgrunn
60.00%
17 082
-518
2025
Stathelle
60.00%
14 920
-377
2025
Kristiansand S
60.00%
13 579
-1 247
2025
Sandefjord
50.00%
5 908
230
2025
Rjukan
Intersport Askim As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
12 969
Resultat:
-951
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Askim
Intersport Skippergata As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
16 859
Resultat:
-1 497
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Kristiansand S
Sport 1 Rjukan As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
10 024
Resultat:
-507
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rjukan
Sport 1 Glexe As
Prosent:
67.02
Driftsinntekter:
21 246
Resultat:
160
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bø I Telemark
Sport 1 Porsgrunn As
Prosent:
66.67
Driftsinntekter:
18 369
Resultat:
668
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn
Intersport Brotorvet As
Prosent:
60.00
Driftsinntekter:
17 082
Resultat:
-518
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stathelle
Sport 1 Kristiansand As
Prosent:
60.00
Driftsinntekter:
14 920
Resultat:
-377
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kristiansand S
Sport 1 Sandefjord As
Prosent:
60.00
Driftsinntekter:
13 579
Resultat:
-1 247
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Sport 1 Gaustablikk As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
5 908
Resultat:
230
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rjukan