Stian Numme

Ikon av en person
Mann ( f. 1974 )
Ikon av en person

12 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1974 )
Ikon av en person

12 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
378
2025
Skien
Daglig leder
0
-835
2025
Skien
Daglig leder
1 469
1 161
2025
Skien
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
378
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-835
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
1 469
Resultat:
1 161
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
150
-372
2025
Skien
Styreleder
0
378
2025
Skien
Styreleder
0
-835
2025
Skien
Styreleder
1 469
1 161
2025
Skien
Styremedlem
516
96
2025
Skien
Styremedlem
500
-758
2025
Skien
Styremedlem
33
-247
2025
Skien
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
150
Resultat:
-372
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Resultat:
378
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-835
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
1 469
Resultat:
1 161
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
516
Resultat:
96
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
500
Resultat:
-758
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
33
Resultat:
-247
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Skien
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Poststed:
Skien
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
378
2025
Skien
Eierskap
Lucky-holding As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
378
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
250
-69
2024
Oslo
100.00%
0
-835
2025
Skien
100.00%
3 667
-4 422
2025
Solbergelva
100.00%
23 785
950
2025
Fevik
100.00%
0
-8
2025
Stavanger
100.00%
877 317
9 334
2025
Stavanger
100.00%
0
-216
2025
Stavanger
100.00%
0
31
2025
Stavanger
93.32%
10 483
-11 059
2025
Stavanger
50.00%
150
-372
2025
Skien
50.00%
1 469
1 161
2025
Skien
50.00%
516
96
2025
Skien
50.00%
500
-758
2025
Skien
25.00%
33
-247
2025
Skien
4.35%
6 838
486
2025
Mandal
3.90%
8
-170
2025
Bekkjarvik
2.12%
0
-19 358
2025
Porsgrunn
0.76%
1 563 239
-170 967
2025
Stavanger
0.00%
360
-4 123
2025
Gimsøysand
Brann & Vannteknikk As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
250
Resultat:
-69
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Lucky-invest As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-835
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Rørgrossisten As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 667
Resultat:
-4 422
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Solbergelva
Rørlegger Liene As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
23 785
Resultat:
950
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fevik
Varme & Bad Bedrift AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-8
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Vb Handel As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
877 317
Resultat:
9 334
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Vb Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-216
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Vb Service As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
31
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
B Smart As
Prosent:
93.32
Driftsinntekter:
10 483
Resultat:
-11 059
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Bjørntvedtvegen 156 As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
150
Resultat:
-372
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Porsgrunnsveien 304 AS
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
1 469
Resultat:
1 161
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Rp Seksjon 2 As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
516
Resultat:
96
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Rp Seksjon 7 As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
500
Resultat:
-758
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Rødmyr Panorama As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
33
Resultat:
-247
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Imandal AS
Prosent:
4.35
Driftsinntekter:
6 838
Resultat:
486
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mandal
Kolbeinsvik Tomteselskap AS
Prosent:
3.90
Driftsinntekter:
8
Resultat:
-170
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkjarvik
Entreprenørfinans As
Prosent:
2.12
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-19 358
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn
Varme & Bad AS
Prosent:
0.76
Driftsinntekter:
1 563 239
Resultat:
-170 967
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Lofoten Utvikling As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
360
Resultat:
-4 123
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gimsøysand