Håvard Gausen

Ikon av en person
Mann ( f. 1973 )
Ikon av en person

13 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1973 )
Ikon av en person

13 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
906
2025
Inderøy
Daglig leder
75 107
3 581
2025
Inderøy
Daglig leder
7 711
889
2025
Inderøy
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
906
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Inderøy
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
32
Driftsinntekter:
75 107
Resultat:
3 581
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Inderøy
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
8
Driftsinntekter:
7 711
Resultat:
889
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Inderøy
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
3 527
5 371
2025
Inderøy
Styreleder
0
906
2025
Inderøy
Styremedlem
75 107
3 581
2025
Inderøy
Styreleder
1 188
2
2025
Inderøy
Styreleder
2 027
1 229
2025
Levanger
Styremedlem
Inderøy
Styreleder
7 711
889
2025
Inderøy
Styremedlem
24 995
-280
2025
Steinkjer
Styremedlem
0
0
2025
Inderøy
Styremedlem
24 260
1 094
2025
Inderøy
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
3 527
Resultat:
5 371
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Inderøy
Tittel:
Styreleder
Resultat:
906
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Inderøy
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
32
Driftsinntekter:
75 107
Resultat:
3 581
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Inderøy
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
1 188
Resultat:
2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Inderøy
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
2 027
Resultat:
1 229
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Levanger
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Inderøy
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
8
Driftsinntekter:
7 711
Resultat:
889
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Inderøy
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
12
Driftsinntekter:
24 995
Resultat:
-280
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Tittel:
Styremedlem
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Inderøy
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
48
Driftsinntekter:
24 260
Resultat:
1 094
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Inderøy
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
906
2025
Inderøy
Eierskap
Heja As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
906
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Inderøy

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
4 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
75 107
3 581
2025
Inderøy
50.65%
7 711
889
2025
Inderøy
50.00%
2 027
1 229
2025
Levanger
39.00%
0
0
2025
Inderøy
23.57%
3 527
5 371
2025
Inderøy
Inderøy Slakteri As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
75 107
Resultat:
3 581
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Inderøy
Surf Kombucha As
Prosent:
50.65
Driftsinntekter:
7 711
Resultat:
889
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Inderøy
Midt-Norge Slakteri Holding AS
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
2 027
Resultat:
1 229
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Levanger
Øyna Parken As
Prosent:
39.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Inderøy
Gaus Invest As
Prosent:
23.57
Driftsinntekter:
3 527
Resultat:
5 371
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Inderøy