Jan Ove Haaland

Ikon av en person
Mann ( f. 1970 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1970 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
129
-2 989
2025
Røyneberg
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
129
Resultat:
-2 989
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røyneberg
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
0
-12
2025
Stavanger
Styremedlem
55
-654
2025
Stavanger
Styreleder
129
-2 989
2025
Røyneberg
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
55
Resultat:
-654
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
129
Resultat:
-2 989
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røyneberg
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.19 %
0
-1 051
2025
Sola
100.00 %
129
-2 989
2025
Røyneberg
Eierskap
Auge Group As
Prosent:
0.19 %
Resultat:
-1 051
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sola
Systemagi AS
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
129
Resultat:
-2 989
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røyneberg

Forbindelser

Mann
2 forbindelser
-
Eivind Lindvik Nag's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Jan Ove Haaland's roller
Styremedlem
55
-654
2025
Styremedlem
Styremedlem
0
-12
2025
Styremedlem
Mann
2 forbindelser
-
Joar Vaage's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Jan Ove Haaland's roller
Daglig leder, Styreleder
55
-654
2025
Styremedlem
Styreleder
0
-12
2025
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Eivind's rolle:
Styremedlem
Jan's rolle:
Styremedlem
Eivind's rolle:
Styremedlem
Jan's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Joar's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Jan's rolle:
Styremedlem
Joar's rolle:
Styreleder
Jan's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
2 342
-29 005
2025
Sola
100.00%
0
-205
2025
Sola
100.00%
55
-654
2025
Stavanger
100.00%
0
-949
2025
Stavanger
55.00%
70
-137
2025
Stavanger
21.58%
0
-12
2025
Stavanger
1.36%
0
-1 051
2025
Sola
0.61%
35
-14 275
2025
Stavanger
Auge As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 342
Resultat:
-29 005
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sola
Auge Technology As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-205
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sola
Iris Labs As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
55
Resultat:
-654
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Subsea Provider As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-949
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Qube Partner As
Prosent:
55.00
Driftsinntekter:
70
Resultat:
-137
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Eyecon Holding As
Prosent:
21.58
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Auge Group As
Prosent:
1.36
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 051
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sola
Evert As
Prosent:
0.61
Driftsinntekter:
35
Resultat:
-14 275
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger