Ian Nordal

Ikon av en person
Mann ( f. 1980 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

7 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1980 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

7 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
950
-758
2025
Hamar
Styreleder
0
6
2025
Hamar
Styremedlem
13 394
832
2025
Hamar
Styreleder
1 181
-195
2025
Ottestad
Styremedlem
0
-14
2025
Ottestad
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
950
Resultat:
-758
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Tittel:
Styreleder
Resultat:
6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
10
Driftsinntekter:
13 394
Resultat:
832
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
1 181
Resultat:
-195
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ottestad
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-14
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ottestad
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
1 171
91 902
2025
Vennesla
100.00 %
0
6
2025
Hamar
0.00 %
5 569
48 086
2025
Ingeberg
50.00 %
1 181
-195
2025
Ottestad
0.00 %
453
-18 174
2025
Oslo
0.00 %
38 175
854 168
2025
Oslo
0.00 %
6 110
-276 500
2025
Oslo
Eierskap
Byggma ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
1 171
Resultat:
91 902
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vennesla
I-n Holding As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Inin Group As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
5 569
Resultat:
48 086
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ingeberg
Nordal Renhold As
Prosent:
50.00 %
Driftsinntekter:
1 181
Resultat:
-195
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ottestad
Nykode Therapeutics Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
453
Resultat:
-18 174
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Spir Group As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
38 175
Resultat:
854 168
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Zelluna Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
6 110
Resultat:
-276 500
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

-
Jimmy Nordal Pettersen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Ian Nordal's roller
Daglig leder, Styremedlem
1 181
-195
2025
Styreleder
Daglig leder, Styreleder
0
-14
2025
Styremedlem
Mann
1 forbindelser
-
Lars Erik Nybu Hansen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Ian Nordal's roller
Daglig leder, Styreleder
13 394
832
2025
Styremedlem
Mann
2 forbindelser
-
Tom Haakonsen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Ian Nordal's roller
Styreleder
950
-758
2025
Styremedlem
Styremedlem
13 394
832
2025
Styremedlem
Mann
2 forbindelser
-
Truls Haakonsen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Ian Nordal's roller
Styremedlem
950
-758
2025
Styremedlem
Styremedlem
13 394
832
2025
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Jimmy's rolle:
Daglig leder, Styremedlem
Ian's rolle:
Styreleder
Jimmy's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Ian's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Lars's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Ian's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Tom's rolle:
Styreleder
Ian's rolle:
Styremedlem
Tom's rolle:
Styremedlem
Ian's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Truls's rolle:
Styremedlem
Ian's rolle:
Styremedlem
Truls's rolle:
Styremedlem
Ian's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
552 595
85 104
2025
Oslo
100.00%
2 212
982
2025
Oslo
100.00%
225 318
8 528
2025
Tingvatn
100.00%
64 587
-3 637
2025
Oslo
100.00%
0
-50
2025
Oslo
100.00%
135 901
13 989
2025
Brandbu
100.00%
6 849
-10 963
2025
Oslo
100.00%
1 645
474
2025
Oslo
100.00%
30 690
5 678
2025
Nes På Hedmarken
100.00%
6 321
-115
2025
Kolbotn
100.00%
652 203
13 334
2025
Hamar
100.00%
26 817
7 691
2025
Narvik
100.00%
439 762
33 443
2025
Oslo
100.00%
18 350
4 718
2025
Nannestad
100.00%
91 510
11 514
2025
Hamar
100.00%
72 128
6 696
2025
Kolbotn
100.00%
3 797
-19 884
2025
Oslo
100.00%
302 007
20 150
2025
Rudshøgda
100.00%
98 678
25 223
2025
Østerås
95.32%
29 773
-34 834
2025
Ingeberg
64.81%
0
-145
2025
Lysaker
55.38%
69 667
-10 371
2025
Kolbotn
25.00%
0
-14
2025
Ottestad
20.00%
13 394
832
2025
Hamar
12.76%
21 335
21
2025
Lysaker
10.29%
23 499
-7 241
2025
Heimdal
3.19%
5 569
48 086
2025
Ingeberg
1.68%
10 577
258
2025
Skatval
0.02%
3 040
3 642
2025
Askim
0.00%
38 175
854 168
2025
Oslo
Ambita As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
552 595
Resultat:
85 104
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Ambita Prospektai As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 212
Resultat:
982
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Banefjell As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
225 318
Resultat:
8 528
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tingvatn
Boligmappa As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
64 587
Resultat:
-3 637
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Environment Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-50
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Hadeland Elektro As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
135 901
Resultat:
13 989
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Inin Analytics As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 849
Resultat:
-10 963
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Inin Financial Services As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 645
Resultat:
474
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Jan Erik Hagelund AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
30 690
Resultat:
5 678
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nes På Hedmarken
Kordinate As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 321
Resultat:
-115
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kolbotn
Laje As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
652 203
Resultat:
13 334
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Nordnes Narvik AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
26 817
Resultat:
7 691
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Narvik
Rail Production As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
439 762
Resultat:
33 443
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rail Supply As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
18 350
Resultat:
4 718
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nannestad
Skyttermoen Anlegg AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
91 510
Resultat:
11 514
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Slam Jernbaneteknikk As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
72 128
Resultat:
6 696
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kolbotn
Spir Data As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 797
Resultat:
-19 884
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Team 1435 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
302 007
Resultat:
20 150
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rudshøgda
Trasé As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
98 678
Resultat:
25 223
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Inin Power As
Prosent:
95.32
Driftsinntekter:
29 773
Resultat:
-34 834
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ingeberg
Entelligens As
Prosent:
64.81
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-145
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Eleda Rail Norge As
Prosent:
55.38
Driftsinntekter:
69 667
Resultat:
-10 371
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kolbotn
Vika Grafisk As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-14
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ottestad
Inn Bygg Og Anlegg As
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
13 394
Resultat:
832
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Simien As
Prosent:
12.76
Driftsinntekter:
21 335
Resultat:
21
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Supertakst As
Prosent:
10.29
Driftsinntekter:
23 499
Resultat:
-7 241
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Heimdal
Inin Group As
Prosent:
3.19
Driftsinntekter:
5 569
Resultat:
48 086
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ingeberg
Sirk As
Prosent:
1.68
Driftsinntekter:
10 577
Resultat:
258
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skatval
Vendu As
Prosent:
0.02
Driftsinntekter:
3 040
Resultat:
3 642
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Askim
Spir Group As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
38 175
Resultat:
854 168
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo