Stian Hatlevik

Ikon av en person
Mann ( f. 1978 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1978 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
7 975
108
2025
Fitjar
Styreleder
300
66
2025
Fitjar
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
7 975
Resultat:
108
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fitjar
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
300
Resultat:
66
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fitjar
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
51.00 %
7 975
108
2025
Fitjar
51.00 %
300
66
2025
Fitjar
Eierskap
Hatlevik Rør As
Prosent:
51.00 %
Driftsinntekter:
7 975
Resultat:
108
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fitjar
Hegraneset Eigedom As
Prosent:
51.00 %
Driftsinntekter:
300
Resultat:
66
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fitjar

Forbindelser

Kvinne
2 forbindelser
-
Monika Hatlevik's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Stian Hatlevik's roller
Daglig leder, Styremedlem
7 975
108
2025
Styreleder
Daglig leder, Styremedlem
300
66
2025
Styreleder
-
Thomas Estrup Rasmussen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Stian Hatlevik's roller
Styremedlem
7 975
108
2025
Styreleder
Styremedlem
300
66
2025
Styreleder
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Monika's rolle:
Daglig leder, Styremedlem
Stian's rolle:
Styreleder
Monika's rolle:
Daglig leder, Styremedlem
Stian's rolle:
Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Thomas's rolle:
Styremedlem
Stian's rolle:
Styreleder
Thomas's rolle:
Styremedlem
Stian's rolle:
Styreleder

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
250
-69
2024
Oslo
100.00%
3 667
-4 422
2025
Solbergelva
100.00%
23 785
950
2025
Fevik
100.00%
0
-8
2025
Stavanger
100.00%
877 317
9 334
2025
Stavanger
100.00%
0
-216
2025
Stavanger
100.00%
0
31
2025
Stavanger
93.32%
10 483
-11 059
2025
Stavanger
4.35%
6 838
486
2025
Mandal
3.90%
8
-170
2025
Bekkjarvik
0.59%
1 563 239
-170 967
2025
Stavanger
0.00%
360
-4 123
2025
Gimsøysand
Brann & Vannteknikk As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
250
Resultat:
-69
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Rørgrossisten As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 667
Resultat:
-4 422
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Solbergelva
Rørlegger Liene As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
23 785
Resultat:
950
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fevik
Varme & Bad Bedrift AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-8
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Vb Handel As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
877 317
Resultat:
9 334
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Vb Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-216
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Vb Service As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
31
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
B Smart As
Prosent:
93.32
Driftsinntekter:
10 483
Resultat:
-11 059
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Imandal AS
Prosent:
4.35
Driftsinntekter:
6 838
Resultat:
486
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mandal
Kolbeinsvik Tomteselskap AS
Prosent:
3.90
Driftsinntekter:
8
Resultat:
-170
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkjarvik
Varme & Bad AS
Prosent:
0.59
Driftsinntekter:
1 563 239
Resultat:
-170 967
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Lofoten Utvikling As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
360
Resultat:
-4 123
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gimsøysand