Kristoffer Ramstad

Ikon av en person
Mann ( f. 1981 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1981 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Varamedlem
8 202
6 082
2025
Nesttun
Varamedlem
2 559
-1 386
2024
Nesttun
Styreverv
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
8 202
Resultat:
6 082
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesttun
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
2 559
Resultat:
-1 386
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Nesttun
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
0
-534
2025
Bergen
Eierskap
Odfjell Se
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-534
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
-
Angelina Delic-Betic's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Kristoffer Ramstad's roller
Daglig leder
2 559
-1 386
2024
Varamedlem
Mann
2 forbindelser
-
Jan Ramstad's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Kristoffer Ramstad's roller
Styreleder
2 559
-1 386
2024
Varamedlem
Styreleder
8 202
6 082
2025
Varamedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Angelina's rolle:
Daglig leder
Kristoffer's rolle:
Varamedlem
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Jan's rolle:
Styreleder
Kristoffer's rolle:
Varamedlem
Jan's rolle:
Styreleder
Kristoffer's rolle:
Varamedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
16 388
164 473
2025
Bergen
100.00%
392 766
138 850
2025
Bergen
100.00%
106 427
26 537
2025
Bergen
100.00%
1 269
-33
2025
Bergen
100.00%
0
-6 230
2025
Bergen
100.00%
742 948
-41 721
2025
Bergen
100.00%
163
1 932
2025
Bergen
100.00%
1 061 103
-362
2025
Bergen
94.00%
103
-200
2025
Bergen
45.00%
1 308
175
2025
Bergen
0.73%
0
-534
2025
Bergen
Norfra Shipping AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
16 388
Resultat:
164 473
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Chemical Tankers AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
392 766
Resultat:
138 850
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Chemical Tankers Ii As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
106 427
Resultat:
26 537
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Chemical Tankers Iv As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 269
Resultat:
-33
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Insurance & Properties AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6 230
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Management AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
742 948
Resultat:
-41 721
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Maritime Services AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
163
Resultat:
1 932
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Tankers AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 061 103
Resultat:
-362
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Chemical Tankers Iii As
Prosent:
94.00
Driftsinntekter:
103
Resultat:
-200
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Hakata Maritime As
Prosent:
45.00
Driftsinntekter:
1 308
Resultat:
175
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Se
Prosent:
0.73
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-534
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen