Terje Aarsand

Ikon av en person
Mann ( f. 1956 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

12 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1956 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

12 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Nesttun
Daglig leder
150
78
2025
Nesttun
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Nesttun
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
150
Resultat:
78
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesttun
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
Bergen
Styreleder
150
78
2025
Nesttun
Styremedlem
Blomsterdalen
Styreleder
Bergen
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Bergen
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
150
Resultat:
78
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesttun
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Blomsterdalen
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Bergen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
0
2 190 000
2025
Lysaker
0.00 %
0
-6 552 000
2024
Lysaker
0.00 %
0
-40 692
2025
Blomsterdalen
100.00 %
150
78
2025
Nesttun
0.00 %
102 736
-61 099
2025
Oslo
0.00 %
1 000
165 000
2025
Lysaker
0.00 %
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
0.00 %
8 900
-24 700
2025
Kongsberg
0.00 %
92 000
135 000
2025
Oslo
0.00 %
37
-137 814
2025
Paradis
0.00 %
34 594
13 895
2025
Haugesund
0.00 %
0
-227 959
2024
Lysaker
Eierskap
Aker ASA
Prosent:
0.00 %
Resultat:
2 190 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Aker Horizons Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-6 552 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Bergen Carbon Solutions As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-40 692
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Blomsterdalen
Ecoproject As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
150
Resultat:
78
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesttun
Elliptic Laboratories Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
102 736
Resultat:
-61 099
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Endúr Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
1 000
Resultat:
165 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Gjensidige Forsikring ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Kongsberg Automotive Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 900
Resultat:
-24 700
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Norske Skog Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
92 000
Resultat:
135 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Proximar Seafood As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
37
Resultat:
-137 814
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Paradis
Reach Subsea Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
34 594
Resultat:
13 895
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Haugesund
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-49
2025
Blomsterdalen
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Bcs Høyanger As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-49
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Blomsterdalen
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker