Morten Nilsgård

Ikon av en person
Mann ( f. 1978 )
Ikon av en person

8 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1978 )
Ikon av en person

8 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
822
-10 774
2024
Hamar
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
822
Resultat:
-10 774
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Hamar
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
-2 339
2025
Hamar
Styreleder
0
-1 370
2025
Hamar
Styreleder
13 695
-5 112
2025
Hamar
Styremedlem
0
-563
2025
Hamar
Styreleder
822
-10 774
2024
Hamar
Styreleder
0
-686
2025
Hamar
Styremedlem
0
-20
2025
Hamar
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-2 339
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-1 370
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
13 695
Resultat:
-5 112
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-563
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
822
Resultat:
-10 774
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Hamar
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-686
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
-1 370
2025
Hamar
0.13 %
29 041
4 778
2025
Ottestad
Eierskap
Alomo Holding As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-1 370
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Atlungstad Golf AS
Prosent:
0.13 %
Driftsinntekter:
29 041
Resultat:
4 778
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ottestad

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
6 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 6
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-2 339
2025
Hamar
100.00%
0
-842
2025
Moelv
70.00%
0
-1 325
2025
Moelv
50.00%
0
-563
2025
Hamar
50.00%
25 038
706
2025
Nesøya
50.00%
0
-686
2025
Hamar
20.00%
0
-20
2025
Hamar
10.26%
822
-10 774
2024
Hamar
6.06%
15 936
-707
2025
Ottestad
0.08%
33 344
565
2025
Bergen
A90 Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2 339
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Nordvikvegen Utvikling As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-842
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Moelv
Berghhjørnet As
Prosent:
70.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 325
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Moelv
Kornsilovegen 2 As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-563
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Rue Dauphine As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
25 038
Resultat:
706
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesøya
Tomtegata Prosjekt As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-686
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Versantur Eiendom As
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Nordlys Management As
Prosent:
10.26
Driftsinntekter:
822
Resultat:
-10 774
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Hamar
Atlungstad Brenneri As
Prosent:
6.06
Driftsinntekter:
15 936
Resultat:
-707
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ottestad
De Historiske As
Prosent:
0.08
Driftsinntekter:
33 344
Resultat:
565
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen