Odd Høibø

Ikon av en person
Mann ( f. 1965 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

5 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1965 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

5 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
315
6
2025
Stavern
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
315
Resultat:
6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavern
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
315
6
2025
Stavern
Styremedlem
Stavern
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
315
Resultat:
6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavern
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
6
Poststed:
Stavern
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
28 224
231 610
2025
Oslo
100.00 %
315
6
2025
Stavern
0.00 %
2 968 000
6 694 000
2025
Kongsberg
0.00 %
95 000
9 264 000
2025
Oslo
0.00 %
0
-227 959
2024
Lysaker
Eierskap
Dno Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
28 224
Resultat:
231 610
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Elfokus As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
315
Resultat:
6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavern
Kongsberg Gruppen ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
2 968 000
Resultat:
6 694 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Orkla ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker