Gunnar Prestegården

Ikon av en person
Mann ( f. 1965 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1965 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Varamedlem
16 534
-553
2025
Uvdal
Varamedlem
39 268
3 879
2025
Uvdal
Varamedlem
4 720
1 383
2025
Uvdal
Varamedlem
76
-869
2025
Uvdal
Styreverv
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
13
Driftsinntekter:
16 534
Resultat:
-553
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Uvdal
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
11
Driftsinntekter:
39 268
Resultat:
3 879
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Uvdal
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
4 720
Resultat:
1 383
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Uvdal
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
76
Resultat:
-869
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Uvdal
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
0
665 000
2025
Sandvika
5.00 %
4 720
1 383
2025
Uvdal
Eierskap
Norconsult Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
665 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandvika
Uvdal Trelast Eiendom AS
Prosent:
5.00 %
Driftsinntekter:
4 720
Resultat:
1 383
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Uvdal

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
André Øyberg's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Gunnar Prestegården's roller
Daglig leder
16 534
-553
2025
Varamedlem
-
Geir Erik Prestegården's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Gunnar Prestegården's roller
Daglig leder, Styreleder
4 720
1 383
2025
Varamedlem
Styreleder
76
-869
2025
Varamedlem
Styreleder
39 268
3 879
2025
Varamedlem
Styreleder
16 534
-553
2025
Varamedlem
Mann
1 forbindelser
-
Stian Imingen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Gunnar Prestegården's roller
Daglig leder
39 268
3 879
2025
Varamedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
André's rolle:
Daglig leder
Gunnar's rolle:
Varamedlem
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Geir's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Gunnar's rolle:
Varamedlem
Geir's rolle:
Styreleder
Gunnar's rolle:
Varamedlem
Geir's rolle:
Styreleder
Gunnar's rolle:
Varamedlem
Geir's rolle:
Styreleder
Gunnar's rolle:
Varamedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Stian's rolle:
Daglig leder
Gunnar's rolle:
Varamedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
95 899
-9 748
2025
Oslo
100.00%
8 762 316
425 861
2025
Oslo
100.00%
27 633
-12 572
2025
Oslo
100.00%
1 572
-4 376
2025
Oslo
100.00%
22 885
-1 757
2025
Oslo
100.00%
99 519
-8 220
2025
Oslo
100.00%
254 953
-24 487
2025
Stryn
100.00%
6 161
-25 387
2025
Oslo
100.00%
16 534
-553
2025
Uvdal
100.00%
39 268
3 879
2025
Uvdal
100.00%
76
-869
2025
Uvdal
98.63%
1 255 349
30 231
2025
Oslo
94.92%
2 410 665
6 136
2025
Oslo
67.00%
Uvdal
60.00%
0
6 062
2025
Uvdal
50.00%
0
-303
2025
Uvdal
50.00%
0
-18
2025
Uvdal
50.00%
0
-23
2025
Uvdal
40.00%
0
1 091
2025
Uvdal
33.32%
1 340
-73
2025
Uvdal
8.40%
2 976
-1 144
2025
Rollag
7.40%
930
-602
2025
Ulsteinvik
1.88%
283 501
145 678
2025
Oslo
1.80%
0
3
2025
Uvdal
1.00%
26 496
1
2025
Rådal
Mestergruppen Boligpartner As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
95 899
Resultat:
-9 748
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Mestergruppen Byggevare As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
8 762 316
Resultat:
425 861
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Mestergruppen Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
27 633
Resultat:
-12 572
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Mestergruppen Næringseiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 572
Resultat:
-4 376
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Mestergruppen Produksjon As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
22 885
Resultat:
-1 757
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Mestergruppen Regnskap Og It As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
99 519
Resultat:
-8 220
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Pretre AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
254 953
Resultat:
-24 487
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stryn
Steddy As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 161
Resultat:
-25 387
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Uvdal Snekkerverksted AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
16 534
Resultat:
-553
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Uvdal
Uvdal Trelast AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
39 268
Resultat:
3 879
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Uvdal
Uvdal Utvikling AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
76
Resultat:
-869
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Uvdal
Vvs Norge As
Prosent:
98.63
Driftsinntekter:
1 255 349
Resultat:
30 231
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Malorama As
Prosent:
94.92
Driftsinntekter:
2 410 665
Resultat:
6 136
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Uvdal Feste 2 As
Prosent:
67.00
Poststed:
Uvdal
Prestegården Eiendom As
Prosent:
60.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
6 062
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Uvdal
Alpinparken Utvikling AS
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-303
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Uvdal
Heis 1206 As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-18
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Uvdal
Naturlaft AS
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-23
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Uvdal
Uvdal Skisenter Holding As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
1 091
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Uvdal
Uvdal Bioenergi AS
Prosent:
33.32
Driftsinntekter:
1 340
Resultat:
-73
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Uvdal
Numedal Næringspark As
Prosent:
8.40
Driftsinntekter:
2 976
Resultat:
-1 144
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rollag
Erlebygg As
Prosent:
7.40
Driftsinntekter:
930
Resultat:
-602
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ulsteinvik
Mestergruppen AS
Prosent:
1.88
Driftsinntekter:
283 501
Resultat:
145 678
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rødberg Hotell As
Prosent:
1.80
Driftsinntekter:
0
Resultat:
3
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Uvdal
Ims Kjeden As
Prosent:
1.00
Driftsinntekter:
26 496
Resultat:
1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rådal