Marianne Strøm Vetoniemi

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1964 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1964 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
-8
2025
Alta
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-8
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Varamedlem
237
-175
2025
Alta
Styremedlem
58 774
5 406
2025
Alta
Styremedlem
0
-8
2025
Alta
Varamedlem
0
291
2025
Alta
Styreverv
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
237
Resultat:
-175
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
35
Driftsinntekter:
58 774
Resultat:
5 406
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-8
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Tittel:
Varamedlem
Resultat:
291
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.01 %
194
-1 389
2025
Alta
27.02 %
0
-8
2025
Alta
Eierskap
Aarja Health Holding As
Prosent:
0.01 %
Driftsinntekter:
194
Resultat:
-1 389
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Strøm Invest As
Prosent:
27.02 %
Resultat:
-8
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
16 070
-890
2025
Alta
100.00%
0
21 234
2025
Oslo
100.00%
0
-73
2025
Oslo
50.00%
6 239
889
2025
Oslo
2.66%
94
-6 632
2025
Sandnes
0.19%
64 681
3 295
2025
Bekkestua
0.07%
90
-17 191
2025
Oslo
Aarja Health As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
16 070
Resultat:
-890
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
North Industries 1 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
21 234
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
North Industries 2 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-73
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tyveholmen As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
6 239
Resultat:
889
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Barents Blue As
Prosent:
2.66
Driftsinntekter:
94
Resultat:
-6 632
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Haga Golf AS
Prosent:
0.19
Driftsinntekter:
64 681
Resultat:
3 295
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkestua
North Energy ASA
Prosent:
0.07
Driftsinntekter:
90
Resultat:
-17 191
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo