Johan Arnt Vatnan

Ikon av en person
Mann ( f. 1959 )
Ikon av en person

12 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1959 )
Ikon av en person

12 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
4 615
1 804
2025
Trondheim
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
4 615
Resultat:
1 804
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
4 615
1 804
2025
Trondheim
Styreleder
0
-2
2025
Trondheim
Styreleder
456
-17 521
2025
Melhus
Styreleder
0
-27 866
2025
Oslo
Styreleder
8 672
-1 030
2025
Trondheim
Styreleder
0
-39
2025
Trondheim
Styreleder
28 078
556
2025
Trondheim
Styreleder
0
-65
2025
Trondheim
Styreleder
0
-43
2025
Trondheim
Styreleder
0
-40
2025
Trondheim
Styreleder
0
-39
2025
Trondheim
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
4 615
Resultat:
1 804
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
456
Resultat:
-17 521
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Melhus
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-27 866
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
8 672
Resultat:
-1 030
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-39
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
6
Driftsinntekter:
28 078
Resultat:
556
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-65
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-43
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-40
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-39
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
4 615
1 804
2025
Trondheim
0.09 %
20 219
28 717
2025
Fauske
Eierskap
Cajun Management AS
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
4 615
Resultat:
1 804
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Indre Salten Energi As
Prosent:
0.09 %
Driftsinntekter:
20 219
Resultat:
28 717
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fauske

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
8 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
+
Mann
2 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 8
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
Lysaker
100.00%
777 416
8 830
2025
Ålesund
100.00%
Lysaker
100.00%
0
0
2025
Lysaker
100.00%
808 878
86 974
2025
Kongsberg
100.00%
700
-984
2025
Bodø
100.00%
2 075
930
2025
Lysaker
100.00%
229 337
5 655
2025
Laksevåg
100.00%
231 982
32 174
2025
Søreidgrend
100.00%
836
-3 520
2025
Bergen
100.00%
0
37
2025
Lysaker
100.00%
326 492
18 509
2025
Klepp Stasjon
100.00%
115 904
6 640
2025
Fauske
100.00%
15 757
7 112
2025
Fauske
100.00%
824
-1 455
2025
Fauske
100.00%
32 892
-2 515
2025
Fauske
100.00%
0
-27
2025
Fauske
100.00%
0
-478
2025
Fauske
100.00%
17 003
-821
2025
Bergen
100.00%
0
-7
2025
Bergen
100.00%
5 920
543
2025
Bergen
100.00%
987
214
2025
Bergen
100.00%
13 184
1 841
2025
Bergen
100.00%
5 069
752
2025
Bergen
100.00%
72 229
5 626
2025
Fauske
100.00%
1 865 204
183 843
2025
Bryne
90.00%
27 198
23
2025
Sandvika
83.92%
1 072 943
123 287
2025
Kristiansand S
50.00%
0
-56
2025
Fauske
49.00%
28 628
4 392
2025
Lysaker
41.39%
0
60 227
2025
Molde
33.33%
0
-2 289
2025
Fauske
33.33%
1 288
-893
2025
Fauske
29.70%
0
229 979
2025
Molde
12.40%
11 114
3 442
2025
Skogn
12.35%
15 534
-405
2025
Fauske
10.00%
4 803
912
2025
Fauske
6.00%
1 212
172
2025
Rognan
5.19%
47 357
-211
2025
Harstad
2.78%
101 161
223
2025
Oslo
1.85%
8 921
386
2025
Bodø
0.70%
1 000
165 000
2025
Lysaker
0.67%
0
59 684
2025
Molde
0.36%
720
-2 021
2025
Sandvika
0.31%
20 219
28 717
2025
Fauske
0.23%
112 150
3 961
2025
Bergen
0.16%
0
-23
2025
Oslo
Aav International As
Prosent:
100.00
Poststed:
Lysaker
Artec Aqua Vaq As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
777 416
Resultat:
8 830
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ålesund
Avendur Nordic As
Prosent:
100.00
Poststed:
Lysaker
Avenia As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Bmo Entreprenør As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
808 878
Resultat:
86 974
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Bodø Lufthavnutvikling As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
700
Resultat:
-984
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bodø
Endúr Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 075
Resultat:
930
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Endúr Maritime As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
229 337
Resultat:
5 655
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Laksevåg
Endúr Sjøsterk As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
231 982
Resultat:
32 174
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Søreidgrend
Groft As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
836
Resultat:
-3 520
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Habto Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
37
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Igang Totalentreprenør As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
326 492
Resultat:
18 509
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Klepp Stasjon
Ise Entreprenør As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
115 904
Resultat:
6 640
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fauske
Ise Fiber As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
15 757
Resultat:
7 112
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fauske
Ise Kvarv Kraft As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
824
Resultat:
-1 455
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fauske
Ise Utvikling As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
32 892
Resultat:
-2 515
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fauske
Laksåga Kraftverk As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-27
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fauske
Nevervatn Kraft As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-478
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fauske
Rasjonell Beredskap As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
17 003
Resultat:
-821
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Rasjonell Elektrisk Nettvirksomhet As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-7
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Ren Gis-beredskap As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
5 920
Resultat:
543
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Ren Ip As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
987
Resultat:
214
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Ren Sjøkabelberedskap As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
13 184
Resultat:
1 841
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Ren Transformatorberedskap As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
5 069
Resultat:
752
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Stram As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
72 229
Resultat:
5 626
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fauske
Total Betong As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 865 204
Resultat:
183 843
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bryne
Statsoft Norway AS
Prosent:
90.00
Driftsinntekter:
27 198
Resultat:
23
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandvika
Repstad Anlegg AS
Prosent:
83.92
Driftsinntekter:
1 072 943
Resultat:
123 287
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kristiansand S
Arctic Energy Systems As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-56
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fauske
Propoint Survey As
Prosent:
49.00
Driftsinntekter:
28 628
Resultat:
4 392
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Bc Spv Ii As
Prosent:
41.39
Driftsinntekter:
0
Resultat:
60 227
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Fauske Industripark As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2 289
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fauske
Ise Produksjon Røyrvatn As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
1 288
Resultat:
-893
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fauske
Bc Spv Iv Holding As
Prosent:
29.70
Driftsinntekter:
0
Resultat:
229 979
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Stamfiber As
Prosent:
12.40
Driftsinntekter:
11 114
Resultat:
3 442
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skogn
Lyngheia Barnehage AS
Prosent:
12.35
Driftsinntekter:
15 534
Resultat:
-405
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fauske
Opplæringskontoret For Energifag As
Prosent:
10.00
Driftsinntekter:
4 803
Resultat:
912
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fauske
Fiber Norway As
Prosent:
6.00
Driftsinntekter:
1 212
Resultat:
172
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rognan
Kupa As
Prosent:
5.19
Driftsinntekter:
47 357
Resultat:
-211
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Harstad
Elbits As
Prosent:
2.78
Driftsinntekter:
101 161
Resultat:
223
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Bodøregionens Utviklingsselskap As
Prosent:
1.85
Driftsinntekter:
8 921
Resultat:
386
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bodø
Endúr Asa
Prosent:
0.70
Driftsinntekter:
1 000
Resultat:
165 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Bc Spv Vii As
Prosent:
0.67
Driftsinntekter:
0
Resultat:
59 684
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Precise Prediction Holding As
Prosent:
0.36
Driftsinntekter:
720
Resultat:
-2 021
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandvika
Indre Salten Energi As
Prosent:
0.31
Driftsinntekter:
20 219
Resultat:
28 717
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fauske
Ren As
Prosent:
0.23
Driftsinntekter:
112 150
Resultat:
3 961
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Aegis As
Prosent:
0.16
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-23
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo