Tor-Rune Raabye

Ikon av en person
Mann ( f. 1957 )
Ikon av en person

7 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1957 )
Ikon av en person

7 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
318
141
2025
Stabekk
Daglig leder
0
133
2025
Stabekk
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
318
Resultat:
141
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stabekk
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
133
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stabekk
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
Rykkinn
Styreleder
318
141
2025
Stabekk
Styreleder
0
133
2025
Stabekk
Styremedlem
624
151
2025
Drammen
Styreleder
53
-18
2025
Oslo
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Rykkinn
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
318
Resultat:
141
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stabekk
Tittel:
Styreleder
Resultat:
133
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stabekk
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
624
Resultat:
151
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drammen
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
53
Resultat:
-18
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
133
2025
Stabekk
50.00 %
53
-18
2025
Oslo
Eierskap
Rslc Holding As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
133
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stabekk
Sicurity As
Prosent:
50.00 %
Driftsinntekter:
53
Resultat:
-18
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
503
-7 943
2024
Tønsberg
100.00%
318
141
2025
Stabekk
7.17%
600
29 272
2025
Fornebu
0.10%
62
-16 355
2024
Tønsberg
0.08%
9 731 000
2 973 000
2024
Oslo
Bsafe Emergency Management Software As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
503
Resultat:
-7 943
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tønsberg
Raabye Strategic Leadership Consulting As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
318
Resultat:
141
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stabekk
Axxelerator As
Prosent:
7.17
Driftsinntekter:
600
Resultat:
29 272
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Bsafe Group As
Prosent:
0.10
Driftsinntekter:
62
Resultat:
-16 355
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tønsberg
Protector Forsikring ASA
Prosent:
0.08
Driftsinntekter:
9 731 000
Resultat:
2 973 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo