Endre Sivertsen

Ikon av en person
Mann ( f. 1988 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1988 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
-1 554
2025
Vinterbro
Daglig leder
17 268
1 880
2025
Vinterbro
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-1 554
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vinterbro
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
17 268
Resultat:
1 880
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vinterbro
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
-1 554
2025
Vinterbro
Styreleder
17 268
1 880
2025
Vinterbro
Styreleder
795
-6 738
2025
Vinterbro
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-1 554
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vinterbro
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
17 268
Resultat:
1 880
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vinterbro
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
795
Resultat:
-6 738
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vinterbro
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
-1 554
2025
Vinterbro
0.00 %
872 000
743 000
2025
Fornebu
75.00 %
17 268
1 880
2025
Vinterbro
Eierskap
E. Sivertsen Holding As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-1 554
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vinterbro
Norwegian Air Shuttle ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
872 000
Resultat:
743 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Pahr Entreprenør As
Prosent:
75.00 %
Driftsinntekter:
17 268
Resultat:
1 880
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vinterbro

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
Søreidgrend
90.00%
0
-403
2024
Søreidgrend
10.98%
795
-6 738
2025
Vinterbro
0.00%
15 202
-1 301
2024
Lierskogen
Berglo Fit Holding As
Prosent:
100.00
Poststed:
Søreidgrend
Oslo Fit As
Prosent:
90.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-403
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Søreidgrend
Scandi Fit As
Prosent:
10.98
Driftsinntekter:
795
Resultat:
-6 738
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vinterbro
Hammerslaget As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
15 202
Resultat:
-1 301
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lierskogen