Tor Bjørn Oveland

Ikon av en person
Mann ( f. 1974 )
Ikon av en person

11 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1974 )
Ikon av en person

11 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
152
-74
2025
Froland
Innehaver
Froland
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
152
Resultat:
-74
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Froland
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Froland
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
3 358
-99
2025
Froland
Styreleder
152
-74
2025
Froland
Styreleder
333
77
2025
Vegårshei
Styreleder
11 168
744
2025
Vegårshei
Styremedlem
98 428
9 040
2025
Sande I Vestfold
Styreleder
500
1 678
2025
Froland
Styremedlem
90 731
760
2025
Froland
Styremedlem
Bjorbekk
Styreleder
Arendal
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
6
Driftsinntekter:
3 358
Resultat:
-99
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Froland
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
152
Resultat:
-74
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Froland
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
333
Resultat:
77
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vegårshei
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
11
Driftsinntekter:
11 168
Resultat:
744
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vegårshei
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
20
Driftsinntekter:
98 428
Resultat:
9 040
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sande I Vestfold
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
500
Resultat:
1 678
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Froland
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
80
Driftsinntekter:
90 731
Resultat:
760
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Froland
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Bjorbekk
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Arendal
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
500
1 678
2025
Froland
Eierskap
Matuma As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
500
Resultat:
1 678
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Froland

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
152
-74
2025
Froland
60.80%
0
44 983
2025
Oslo
34.20%
0
10 475
2025
Oslo
33.33%
333
77
2025
Vegårshei
33.33%
11 168
744
2025
Vegårshei
0.51%
0
-1 479
2025
Oslo
0.47%
0
24 931
2025
Oslo
0.46%
4 619
-139
2025
Froland
0.33%
0
-5 359
2025
Oslo
0.32%
0
-1 635
2025
Oslo
0.16%
0
-4 905
2025
Oslo
0.13%
0
-921
2025
Oslo
0.13%
0
-3 036
2025
Oslo
Frolandssenteret 2A As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
152
Resultat:
-74
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Froland
Swiss Life Ref Nordic 2020 As
Prosent:
60.80
Driftsinntekter:
0
Resultat:
44 983
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Swiss Life Ref Esg Nordic 2022 As
Prosent:
34.20
Driftsinntekter:
0
Resultat:
10 475
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Hergun Eiendom As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
333
Resultat:
77
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vegårshei
Hergun Sveiseindustri AS
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
11 168
Resultat:
744
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vegårshei
Cubera Impact 2022 Invest As
Prosent:
0.51
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 479
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Swiss Life Ref Nordic 2020 Invest As
Prosent:
0.47
Driftsinntekter:
0
Resultat:
24 931
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Frolendingen AS
Prosent:
0.46
Driftsinntekter:
4 619
Resultat:
-139
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Froland
Cubera Secondary 2023 Invest As
Prosent:
0.33
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-5 359
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Swiss Life Ref Esg Nordic 2022 Invest I As
Prosent:
0.32
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 635
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Cubera Private Equity 2021 Invest As
Prosent:
0.16
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-4 905
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Cubera Private Equity 2020 Invest As
Prosent:
0.13
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-921
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Cubera Private Equity 2024 Invest As
Prosent:
0.13
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-3 036
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo