Olav Hougen

Ikon av en person
Mann ( f. 1966 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1966 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
1 427
2025
Steinkjer
Styremedlem
Steinkjer
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
1 427
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Steinkjer
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
94.28 %
0
1 427
2025
Steinkjer
Eierskap
Hougen Invest AS
Prosent:
94.28 %
Resultat:
1 427
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer

Forbindelser

+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
494
2025
Heimdal
49.67%
2 922
-257
2025
Steinkjer
12.54%
913
-5 503
2024
Oslo
11.88%
0
-1 146
2025
Steinkjer
10.81%
200
-1 026
2025
Snåsa
7.44%
5 741
459
2025
Trondheim
6.27%
9 538
-1 260
2025
Vanvikan
5.51%
8 171
165
2025
Oslo
4.75%
3 551
-295
2025
Trondheim
4.25%
117
-31
2024
Trondheim
4.19%
21 926
-7 906
2024
Oslo
1.45%
11 644
4 938
2025
Siggerud
1.25%
201
-47 677
2025
Ski
1.20%
70
-1 888
2025
Steinkjer
0.96%
979
-363
2025
Ranheim
0.12%
33 412
-20 550
2025
Oslo
0.01%
0
319
2025
Heimdal
Admento Group As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
494
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Heimdal
Steinkjer Bokhandel As
Prosent:
49.67
Driftsinntekter:
2 922
Resultat:
-257
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Proffteiner As
Prosent:
12.54
Driftsinntekter:
913
Resultat:
-5 503
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Tidligfasefondet Ii As
Prosent:
11.88
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 146
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Vingrip Energy As
Prosent:
10.81
Driftsinntekter:
200
Resultat:
-1 026
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Snåsa
Nicoustic As
Prosent:
7.44
Driftsinntekter:
5 741
Resultat:
459
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Uncrew Robotics As
Prosent:
6.27
Driftsinntekter:
9 538
Resultat:
-1 260
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vanvikan
Slidedrain As
Prosent:
5.51
Driftsinntekter:
8 171
Resultat:
165
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Lybe Scientific As
Prosent:
4.75
Driftsinntekter:
3 551
Resultat:
-295
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Qrrnt As
Prosent:
4.25
Driftsinntekter:
117
Resultat:
-31
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Trondheim
Carbon Concepts As
Prosent:
4.19
Driftsinntekter:
21 926
Resultat:
-7 906
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Vepak As
Prosent:
1.45
Driftsinntekter:
11 644
Resultat:
4 938
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Siggerud
Retyre As
Prosent:
1.25
Driftsinntekter:
201
Resultat:
-47 677
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ski
Tidligfasefondet As
Prosent:
1.20
Driftsinntekter:
70
Resultat:
-1 888
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Dreamknit As
Prosent:
0.96
Driftsinntekter:
979
Resultat:
-363
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ranheim
Cageeye As
Prosent:
0.12
Driftsinntekter:
33 412
Resultat:
-20 550
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Admento Holding As
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
0
Resultat:
319
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Heimdal