Gunnar Amdal

Ikon av en person
Mann ( f. 1965 )
Ikon av en person

28 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1965 )
Ikon av en person

28 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
104
2025
Tau
Daglig leder
3 380
77
2025
Tau
Daglig leder
7 205
974
2025
Tau
Daglig leder
0
-764
2025
Tau
Daglig leder
250
3 139
2025
Tau
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
104
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
3 380
Resultat:
77
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
7 205
Resultat:
974
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-764
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
250
Resultat:
3 139
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
614
-84
2025
Jørpeland
Styreleder
141 258
-1 336
2025
Tau
Styreleder
2 858
746
2025
Tau
Styreleder
2 837
440
2025
Tau
Varamedlem
45
6 996
2025
Tau
Styreleder
36 000
-401
2025
Tau
Styreleder
0
1 275
2025
Oslo
Styremedlem
7 182
5 995
2025
Tau
Styreleder
0
104
2025
Tau
Styremedlem
21 086
1 831
2025
Tau
Styreleder
3 380
77
2025
Tau
Styremedlem
Tau
Styremedlem
301
98
2025
Stavanger
Styreleder
2 912
1 194
2025
Tau
Styreleder
39
-10
2025
Tau
Styreleder
0
-71
2025
Tau
Styreleder
4 074
92
2025
Jørpeland
Styreleder
0
-10
2025
Tau
Styremedlem
0
-764
2025
Tau
Styreleder
1 416
477
2025
Jørpeland
Styreleder
250
3 139
2025
Tau
Styremedlem
11 590
-1 342
2025
Årdal I Ryfylke
Styremedlem
9 085
213
2025
Tau
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
614
Resultat:
-84
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jørpeland
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
58
Driftsinntekter:
141 258
Resultat:
-1 336
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
2 858
Resultat:
746
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
2 837
Resultat:
440
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
45
Resultat:
6 996
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
36 000
Resultat:
-401
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Tittel:
Styreleder
Resultat:
1 275
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
7 182
Resultat:
5 995
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Tittel:
Styreleder
Resultat:
104
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
21 086
Resultat:
1 831
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
3 380
Resultat:
77
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Tau
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
301
Resultat:
98
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
2 912
Resultat:
1 194
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
39
Resultat:
-10
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-71
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
4 074
Resultat:
92
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jørpeland
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-10
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-764
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
1 416
Resultat:
477
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jørpeland
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
250
Resultat:
3 139
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
11 590
Resultat:
-1 342
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Årdal I Ryfylke
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
9 085
Resultat:
213
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
250
3 139
2025
Tau
Eierskap
Visgun As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
250
Resultat:
3 139
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Kvinne
3 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
11 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
4 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
+
Kvinne
3 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 7
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 11
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
614
-84
2025
Jørpeland
100.00%
148 338
3 305
2025
Hamar
100.00%
101 218
13 578
2025
Sandnes
100.00%
166 055
22 776
2025
Oslo
100.00%
141 258
-1 336
2025
Tau
100.00%
10 041
-71
2025
Tau
100.00%
0
-20 771
2025
Oslo
100.00%
0
-13 565
2025
Oslo
100.00%
0
-3
2025
Tau
100.00%
0
104
2025
Tau
100.00%
42 898
3 326
2025
Tau
100.00%
4 074
92
2025
Jørpeland
100.00%
0
-2 993
2025
Oslo
100.00%
126 022
3 843
2025
Tau
75.00%
21 086
1 831
2025
Tau
52.36%
40 702
-293
2025
Årdal I Ryfylke
51.00%
42 261
811
2025
Finnøy
50.00%
11 590
-1 342
2025
Årdal I Ryfylke
50.00%
9 085
213
2025
Tau
50.00%
39
-10
2025
Tau
33.33%
1 416
477
2025
Jørpeland
25.00%
0
-71
2025
Tau
20.00%
3 380
77
2025
Tau
20.00%
7 205
974
2025
Tau
17.85%
7 182
5 995
2025
Tau
16.65%
450
2 996
2025
Tau
10.00%
2 837
440
2025
Tau
4.00%
2 912
1 194
2025
Tau
1.74%
0
-410
2025
Nøtterøy
1.19%
0
1 446
2025
Oslo
1.06%
0
5 997
2025
Oslo
0.95%
75
33 691
2025
Oslo
0.52%
0
-2 879
2025
Nedre Vats
0.50%
1 006
-3
2025
Jørpeland
Agera Næringstomter 3 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
614
Resultat:
-84
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jørpeland
Arribatec Cloud As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
148 338
Resultat:
3 305
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Arribatec Ea & Bpm As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
101 218
Resultat:
13 578
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Arribatec Norge As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
166 055
Resultat:
22 776
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
As Ryfylke Trelast
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
141 258
Resultat:
-1 336
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Kai & Anlegg As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
10 041
Resultat:
-71
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Median Office As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20 771
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Oslo Lager Invest As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-13 565
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Plogfabrikken Ii As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-3
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Rosa Sky Aksjeselskapet
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
104
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Strand Forskaling As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
42 898
Resultat:
3 326
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Tau B6 I As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 074
Resultat:
92
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jørpeland
Wilog Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2 993
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Xl-Bygg Ryfylke As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
126 022
Resultat:
3 843
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Ryfylke Tomteselskap As
Prosent:
75.00
Driftsinntekter:
21 086
Resultat:
1 831
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Hjelmeland Bygg AS
Prosent:
52.36
Driftsinntekter:
40 702
Resultat:
-293
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Årdal I Ryfylke
Miljøbygg As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
42 261
Resultat:
811
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Finnøy
Årdal Brygge As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
11 590
Resultat:
-1 342
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Årdal I Ryfylke
Åsevik Utvikling As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
9 085
Resultat:
213
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Sentrumsutvikling As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
39
Resultat:
-10
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Verksgården As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
1 416
Resultat:
477
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jørpeland
Strand Forskaling Eiendom As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-71
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Ryfylke Trelast Eiendom AS
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
3 380
Resultat:
77
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Ryfylke Trelast Gruppen As
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
7 205
Resultat:
974
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Plogfabrikken AS
Prosent:
17.85
Driftsinntekter:
7 182
Resultat:
5 995
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Dura As
Prosent:
16.65
Driftsinntekter:
450
Resultat:
2 996
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Blo Eiendom AS
Prosent:
10.00
Driftsinntekter:
2 837
Resultat:
440
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Sentrumsgården Tau As
Prosent:
4.00
Driftsinntekter:
2 912
Resultat:
1 194
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Kungu 33 As
Prosent:
1.74
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-410
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nøtterøy
Median Office Holding As
Prosent:
1.19
Driftsinntekter:
0
Resultat:
1 446
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Wilog Newco As
Prosent:
1.06
Driftsinntekter:
0
Resultat:
5 997
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Arribatec Group Asa
Prosent:
0.95
Driftsinntekter:
75
Resultat:
33 691
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Prime Property Kroatia I AS
Prosent:
0.52
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2 879
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nedre Vats
Jørpeland Handelsforening As
Prosent:
0.50
Driftsinntekter:
1 006
Resultat:
-3
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jørpeland