Lars Nibstad

Ikon av en person
Mann ( f. 1968 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1968 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
0
4 174
2025
Gol
Styreleder
0
678
2025
Gol
Styremedlem
0
3 588
2025
Gol
Styremedlem
0
345
2025
Gol
Styremedlem
450
-234
2025
Gol
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Resultat:
4 174
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Tittel:
Styreleder
Resultat:
678
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
3 588
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
345
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
5
Driftsinntekter:
450
Resultat:
-234
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
1.52 %
4 189
1 481
2025
Gol
0.00 %
8 377 000
8 201 000
2025
Lysaker
100.00 %
0
678
2025
Gol
Eierskap
Golsfjellet Vest As
Prosent:
1.52 %
Driftsinntekter:
4 189
Resultat:
1 481
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Storebrand ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 377 000
Resultat:
8 201 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Storefjell Hyttebooking AS
Prosent:
100.00 %
Resultat:
678
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol

Forbindelser

Mann
4 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
4 forbindelser
+
+
Mann
4 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
22.00%
118 869
4 094
2025
Gol
20.00%
3 099
140
2025
Ål
20.00%
4 979
52
2025
Gol
0.31%
300
-50
2025
Gol
Storefjell Høyfjellshotell As
Prosent:
22.00
Driftsinntekter:
118 869
Resultat:
4 094
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Hallingdal Flisterminal As
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
3 099
Resultat:
140
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ål
Icedrive As
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
4 979
Resultat:
52
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Gol Stavkyrkje AS
Prosent:
0.31
Driftsinntekter:
300
Resultat:
-50
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol