Terje Rise

Ikon av en person
Mann ( f. 1956 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

5 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1956 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

5 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
4 911
2025
Hundvåg
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
4 911
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hundvåg
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.02 %
8 000
776 000
2025
Oslo
0.01 %
28 224
231 610
2025
Oslo
0.22 %
498 447
473 710
2025
Stavanger
0.00 %
0
-22 766
2025
Oslo
100.00 %
0
4 911
2025
Hundvåg
Eierskap
Bluenord Asa
Prosent:
0.02 %
Driftsinntekter:
8 000
Resultat:
776 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Dno Asa
Prosent:
0.01 %
Driftsinntekter:
28 224
Resultat:
231 610
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Hitecvision AS
Prosent:
0.22 %
Driftsinntekter:
498 447
Resultat:
473 710
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Panoro Energy ASA
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-22 766
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rico AS
Prosent:
100.00 %
Resultat:
4 911
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hundvåg

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Øystein Lobekk's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Terje Rise's roller
Varamedlem
0
4 911
2025
Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Øystein's rolle:
Varamedlem
Terje's rolle:
Styreleder

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
178 225
2025
Oslo
100.00%
0
-3
2025
Oslo
100.00%
0
-2
2025
Oslo
100.00%
211 225
746
2025
Oslo
100.00%
0
1 534
2025
Oslo
100.00%
0
-2
2025
Oslo
100.00%
0
28
2025
Oslo
100.00%
23 813
111
2025
Oslo
100.00%
0
-1
2025
Oslo
100.00%
18 737
20 488
2025
Oslo
100.00%
410 243
58 274
2025
Stavanger
100.00%
0
1 695
2025
Stavanger
100.00%
0
-219
2025
Stavanger
100.00%
0
-1
2025
Stavanger
50.00%
0
0
2025
Stavanger
49.04%
28 015
27 872
2025
Stavanger
48.96%
49 856
36 220
2025
Stavanger
24.69%
1 403 257
1 370 969
2025
Stavanger
24.33%
0
-4 842
2025
Stavanger
24.25%
99 344
100 772
2025
Stavanger
23.36%
13 853
6 623
2025
Stavanger
8.28%
498 447
473 710
2025
Stavanger
7.81%
5 471
-12 472
2025
Stavanger
3.52%
8 000
776 000
2025
Oslo
0.35%
0
-366
2025
Stavanger
0.03%
28 224
231 610
2025
Oslo
Altinex As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
178 225
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Bluenord As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-3
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Dno Bidco As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Dno Iraq AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
211 225
Resultat:
746
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Dno Mena As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
1 534
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Dno Middle East And Africa As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Dno North Sea Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
28
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Dno Technical Services As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
23 813
Resultat:
111
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Dno Venture As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Dno Yemen AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
18 737
Resultat:
20 488
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Hitecvision Advisory AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
410 243
Resultat:
58 274
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Hitecvision New Energy Fund As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
1 695
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Hv Capital Hvas As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-219
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Hv Daytona Co-Invest As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Hv Capital Eiendom As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Hv Capital Iv As
Prosent:
49.04
Driftsinntekter:
28 015
Resultat:
27 872
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Hv Capital AS
Prosent:
48.96
Driftsinntekter:
49 856
Resultat:
36 220
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Hv Capital Vii As
Prosent:
24.69
Driftsinntekter:
1 403 257
Resultat:
1 370 969
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Hv Capital Nef 2 As
Prosent:
24.33
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-4 842
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Hv Capital Nsof As
Prosent:
24.25
Driftsinntekter:
99 344
Resultat:
100 772
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Hv Capital Nef As
Prosent:
23.36
Driftsinntekter:
13 853
Resultat:
6 623
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Hitecvision AS
Prosent:
8.28
Driftsinntekter:
498 447
Resultat:
473 710
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Hv Capital Vi As
Prosent:
7.81
Driftsinntekter:
5 471
Resultat:
-12 472
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Bluenord Asa
Prosent:
3.52
Driftsinntekter:
8 000
Resultat:
776 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Hv Storm Co-Invest As
Prosent:
0.35
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-366
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Dno Asa
Prosent:
0.03
Driftsinntekter:
28 224
Resultat:
231 610
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo