Øyvind Jensen

Ikon av en person
Mann ( f. 1954 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1954 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Lysaker
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Lysaker
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
-25
2025
Nesøya
Styreleder
2 510
2 912
2025
Nesøya
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-25
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesøya
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
2 510
Resultat:
2 912
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesøya
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
50.00 %
2 510
2 912
2025
Nesøya
0.01 %
2 510
2 912
2025
Nesøya
Eierskap
Ojho AS
Prosent:
50.00 %
Driftsinntekter:
2 510
Resultat:
2 912
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesøya
Ojho AS
Prosent:
0.01 %
Driftsinntekter:
2 510
Resultat:
2 912
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesøya

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-33
2025
Oslo
100.00%
355
-11 364
2025
Oslo
100.00%
14 355
-8 550
2025
Oslo
100.00%
4 983
1 149
2025
Oslo
20.66%
0
-25
2025
Nesøya
2.11%
123 622
-31 705
2025
Oslo
Onesti Products As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-33
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Safe4 Care As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
355
Resultat:
-11 364
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Safe4 Certified Monitoring Services As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
14 355
Resultat:
-8 550
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Safe4 Risk Solutions As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 983
Resultat:
1 149
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Carrera Ground Floor Invest As
Prosent:
20.66
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-25
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesøya
Safe4 Security Group As
Prosent:
2.11
Driftsinntekter:
123 622
Resultat:
-31 705
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo