Tormod Bartholdsen

Ikon av en person
Mann ( f. 1946 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1946 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
0
-36
2025
Hammerfest
Styremedlem
1 357
892
2025
Hammerfest
Styreleder
0
-1 169
2025
Hammerfest
Styreleder
0
-19
2025
Hammerfest
Styreleder
0
-13
2025
Hammerfest
Styremedlem
-261
-759
2025
Tromsø
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-36
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hammerfest
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
1 357
Resultat:
892
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hammerfest
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Resultat:
-1 169
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hammerfest
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-19
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hammerfest
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-13
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hammerfest
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
-261
Resultat:
-759
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tromsø
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
4.85 %
0
-36
2025
Hammerfest
1.33 %
1 357
892
2025
Hammerfest
59.70 %
1 357
892
2025
Hammerfest
0.02 %
8 126
1 226
2025
Hammerfest
Eierskap
Hammerfest Hotell AS
Prosent:
4.85 %
Resultat:
-36
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hammerfest
Hybelbygg AS
Prosent:
1.33 %
Driftsinntekter:
1 357
Resultat:
892
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hammerfest
Hybelbygg AS
Prosent:
59.70 %
Driftsinntekter:
1 357
Resultat:
892
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hammerfest
Pro Barents AS
Prosent:
0.02 %
Driftsinntekter:
8 126
Resultat:
1 226
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hammerfest

Forbindelser

Kvinne
2 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Kvinne
4 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
1 590
374
2025
Alta
100.00%
0
131
2025
Hammerfest
100.00%
2 277
161
2025
Kirkenes
100.00%
0
-1 169
2025
Hammerfest
100.00%
0
-19
2025
Hammerfest
100.00%
0
-13
2025
Hammerfest
51.00%
4 900
-48
2025
Hammerfest
50.00%
-261
-759
2025
Tromsø
31.75%
7 852
-10
2025
Hammerfest
30.00%
1 904
1 471
2025
Hammerfest
19.61%
9 921
211
2025
Honningsvåg
12.80%
678
650
2025
Lake Oswego, OR 97209
11.42%
225
-1 904
2025
Alta
11.11%
259
-100
2024
Kirkenes
8.08%
10 946
371
2025
Sandnessjøen
7.41%
0
22 240
2025
Hammerfest
6.67%
1 102
-173
2025
Finnsnes
4.86%
3 529
-14 929
2024
Rypefjord
4.10%
0
5 223
2025
Harstad
2.42%
1 863
-588
2025
Tromsø
2.30%
370
-5 335
2025
Bodø
2.24%
11 843
-2 088
2025
Alta
2.21%
47 357
-211
2025
Harstad
2.04%
78
-488
2025
Narvik
1.61%
200
-1 165
2025
Mo I Rana
1.41%
400
-2 255
2025
Harstad
1.40%
223
-15 549
2024
Mo I Rana
1.35%
10 053
38
2025
Tromsø
1.29%
646
390
2025
Oslo
0.90%
11 329
-12 781
2025
Alta
0.39%
1 978
-1 978
2025
Tromsø
Finnmarkskonferansen AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 590
Resultat:
374
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Industri Invest Nord As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
131
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hammerfest
Kirkeneskonferansen As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 277
Resultat:
161
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kirkenes
Meridian Eiendomsutvikling AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 169
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hammerfest
Storsvingen Blokk D 2 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-19
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hammerfest
Storsvingen Blokk D 4 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-13
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hammerfest
Uniq Studiesenter As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
4 900
Resultat:
-48
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hammerfest
Storsvingen Vest As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
-261
Resultat:
-759
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tromsø
Am North As
Prosent:
31.75
Driftsinntekter:
7 852
Resultat:
-10
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hammerfest
Fip Eiendom As
Prosent:
30.00
Driftsinntekter:
1 904
Resultat:
1 471
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hammerfest
Nordkappregionen Næringshage As
Prosent:
19.61
Driftsinntekter:
9 921
Resultat:
211
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Honningsvåg
Uformia AS
Prosent:
12.80
Driftsinntekter:
678
Resultat:
650
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lake Oswego, OR 97209
M-Trax As
Prosent:
11.42
Driftsinntekter:
225
Resultat:
-1 904
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Tivoli North As
Prosent:
11.11
Driftsinntekter:
259
Resultat:
-100
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Kirkenes
Sentrum Næringshage As
Prosent:
8.08
Driftsinntekter:
10 946
Resultat:
371
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnessjøen
Lokalkapital As
Prosent:
7.41
Driftsinntekter:
0
Resultat:
22 240
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hammerfest
Sjømatklyngen Senja As
Prosent:
6.67
Driftsinntekter:
1 102
Resultat:
-173
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Finnsnes
Polar Algae As
Prosent:
4.86
Driftsinntekter:
3 529
Resultat:
-14 929
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Rypefjord
Arctic Well Invest As
Prosent:
4.10
Driftsinntekter:
0
Resultat:
5 223
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Harstad
Medsensio As
Prosent:
2.42
Driftsinntekter:
1 863
Resultat:
-588
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tromsø
Norskin Materials As
Prosent:
2.30
Driftsinntekter:
370
Resultat:
-5 335
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bodø
Orinor As
Prosent:
2.24
Driftsinntekter:
11 843
Resultat:
-2 088
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Kupa As
Prosent:
2.21
Driftsinntekter:
47 357
Resultat:
-211
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Harstad
Pinova As
Prosent:
2.04
Driftsinntekter:
78
Resultat:
-488
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Narvik
Sulacare As
Prosent:
1.61
Driftsinntekter:
200
Resultat:
-1 165
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Dentaapps As
Prosent:
1.41
Driftsinntekter:
400
Resultat:
-2 255
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Harstad
The Coring Company As
Prosent:
1.40
Driftsinntekter:
223
Resultat:
-15 549
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Mo I Rana
Testnor As
Prosent:
1.35
Driftsinntekter:
10 053
Resultat:
38
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tromsø
Filmgrail As
Prosent:
1.29
Driftsinntekter:
646
Resultat:
390
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Avju Solutions As
Prosent:
0.90
Driftsinntekter:
11 329
Resultat:
-12 781
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Lifeness As
Prosent:
0.39
Driftsinntekter:
1 978
Resultat:
-1 978
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tromsø