Christina Nygård

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1973 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1973 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
1 305
1 203
2025
Stavanger
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
1 305
Resultat:
1 203
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
9 785
1 846
2025
Stavanger
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
8
Driftsinntekter:
9 785
Resultat:
1 846
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
27.67 %
9 785
1 846
2025
Stavanger
32.50 %
1 305
1 203
2025
Stavanger
Eierskap
Seilmaker H K Mathiesen AS
Prosent:
27.67 %
Driftsinntekter:
9 785
Resultat:
1 846
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Sema AS
Prosent:
32.50 %
Driftsinntekter:
1 305
Resultat:
1 203
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
-
Bente Berg Mathiesen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Christina Nygård's roller
Varamedlem
1 305
1 203
2025
Daglig leder
Håvard Christian Berg Mathiesen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Christina Nygård's roller
Daglig leder
9 785
1 846
2025
Styreleder
Håvard Kristian Mathiesen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Christina Nygård's roller
Styremedlem
9 785
1 846
2025
Styreleder
Styreleder
1 305
1 203
2025
Daglig leder
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Bente's rolle:
Varamedlem
Christina's rolle:
Daglig leder
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Håvard's rolle:
Daglig leder
Christina's rolle:
Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Håvard's rolle:
Styremedlem
Christina's rolle:
Styreleder
Håvard's rolle:
Styreleder
Christina's rolle:
Daglig leder

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
16.00%
9 785
1 846
2025
Stavanger
8.84%
16 482
2 431
2025
Stavanger
1.63%
0
-781
2025
Stavanger
Seilmaker H K Mathiesen AS
Prosent:
16.00
Driftsinntekter:
9 785
Resultat:
1 846
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Ryfylke Dampskibsselskab AS
Prosent:
8.84
Driftsinntekter:
16 482
Resultat:
2 431
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Sr Pe-Feeder Ii As
Prosent:
1.63
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-781
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger